Sayfa 181/181 İlkİlk ... 81131171179180181
Arama sonucu : 1447 madde; 1,441 - 1,447 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

39-40 aralığında kademeli almak istiyorum da,,bana da kurt düştü şimdi,,acaba bir şey mi var?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Escomumu takip ediyoru şimdide..ne bu ********lik..Bir operasyonmu çekiyorlar..anlamak mümkün değil sat al ile tek lot vermeden indirdiler ..Bu kadarda olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    39-40 aralığında kademeli almak istiyorum da,,bana da kurt düştü şimdi,,acaba bir şey mi var?
    Hiç bir şey olmasa da muhakkak birşeyler olmali

4. Rahmetli boşuna dememis "Fiyat şeytandır" diye.Kaliteli hisseyi düşerken aldırmaz.Beş para etmez hisseyi tavanda tepeden aldırabilir

Anlik fiyat : 42.06

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

40.64 den kuvvetli tepki verse de hisse yine kırmızıya döndü.
    TE de 40.06 gösterdiler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Escomumu takip ediyoru şimdide..ne bu ********lik..Bir operasyonmu çekiyorlar..anlamak mümkün değil sat al ile tek lot vermeden indirdiler ..Bu kadarda olmaz
    Escom bilanço beklentinin çok altinda kaldi. Tabanlarin sebebi bu. Y.kredinin raporunda net karin 1 mlr tl yakin beklendigi belirtilmisti 2023 icerisinde. Rapor aşağıda

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 aylık bilanço çoktan çıkmıştır,acaba bunlar gördüde onun için mi agresif satış yapıyorlar.

Sayfa 181/181 İlkİlk ... 81131171179180181

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •