Sayfa 182/182 İlkİlk ... 82132172180181182
Arama sonucu : 1454 madde; 1,449 - 1,454 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Çok komplike araştırma ve analizler neticesinde ulaştığım sonucu kamuoyu ile paylaşıyorum. 40 dip fiyat. 39 a değse de kalıcı olmayacak. Sene sonundaki fiyat 69.20.
    Kaynak: oturma organım

Ardyz
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Nakit üretmenin zor olacağı bir senede sabit gelirleri ile 2024 u garantiye alan ve sürekli nakit akışı sağlayabilen, dijital dönüşüm ve siber güvenliğin öncelikli olduğu Bir konjonktürde bu hissenin böyle davranmasınin altında spesifik bir neden yoksa herkes çıldırmış olmalı...

4. Hiçbir mantıklı açıklama bulamadım bu düşüşle ilgili. 52 den hiç birgün bile tepki vermezmisin ??Sadece aklıma 3 aylık bilançovzararmı acaba dorusu geldi

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Hiçbir mantıklı açıklama bulamadım bu düşüşle ilgili. 52 den hiç birgün bile tepki vermezmisin ??Sadece aklıma 3 aylık bilançovzararmı acaba dorusu geldi
    ben bunu çok olası görmüyorum. ki böyle birşey olsa dahi henüz ilk çeyrek olmasından ötürü %20 düşüş yine de çok fazla. ardyz'nin bilançosu göndermesine de daha var, insider için bile erken..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Hiçbir mantıklı açıklama bulamadım bu düşüşle ilgili. 52 den hiç birgün bile tepki vermezmisin ??Sadece aklıma 3 aylık bilançovzararmı acaba dorusu geldi
    Ard şimdiye kadar bilançolarda hiç üzmedi. Bu kadar yeni iş almışken niye üzsün?
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 182/182 İlkİlk ... 82132172180181182

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •