Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178
Arama sonucu : 1423 madde; 1,417 - 1,423 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Fena bastılar yine. Aklima kamu tasarruf tedbirleri kapsaminda alinan tedbirler kapsaminda kamudan aldigimiz isler iptal mi edilecek acaba diye bir soru takıldı.

Tam o sirada M. ŞİMŞEK kamu dijital dönüşüm islerinin tasarruf tedbirlerinden muaf oldugunu açıkladı. Çünkü bunların enflasyonu düşürücü etkisi var dedi.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bundan 3-5 ay once kamu aşırı pahalı ithal yazılımlar yerine yerli yazılımlara yönelecek haberleri vardı. Burdan Ard büyük pay alır. Bir kısmını aldı da. Bunlar sürekli işler.

Bu düşüşte escom un tabanlarının da etkisi olabilir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    45.20 ye yazdım,,,7 tl marj oldukça güzel olur.
    Fırsatı kaçırdı,vermedi,kendisi bilir,ben de 42 lere çektim.Bu sefer de 10 tl marj olur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. bilanço öncesi ve sonrası tüm verdiğini aldı. belli bir fk'ya ulaştı mı geri çekilmeler başlıyor. 40'a kadar düşecek mi merak ediyorum. 40'lara çekilirse doğanlar mobilya ve yedekte tuttuğum altın sertifikalarını satıp takviye yapacağım

4. adryz'nin fırsat maliyeti açısından çok zararı oldu bana. MLPARK'ı satıp buraya geçtim terste kaldım. Zamanında DGNMO ya yapacağım takviyeyi buraya yaptım yine terste kaldım. çok ucuzken farkettiğim bu iki hissenin olası tüm getirilerini sildi.

5. son iki yılda aldıklarıma bakıyorum da ARDYZ kadar sahipsizini görmedim. hiçbir aksiyon vs. yok. işte halka açıklık oranının yüksek olmasının şu anda da gördüğümüz en net sonucu. daha halka arzda dahi malını kaptırdığını düşünen bir patron var ortada..... sonrasındaki bedelli vs hep bu düşüncenin tezahürü...

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bundan 3-5 ay once kamu aşırı pahalı ithal yazılımlar yerine yerli yazılımlara yönelecek haberleri vardı. Burdan Ard büyük pay alır. Bir kısmını aldı da. Bunlar sürekli işler.

Bu düşüşte escom un tabanlarının da etkisi olabilir.
    M. ŞIMSEK:

Dijitalleşme yoluyla tasarrufa gidiyoruz. Elektronik haberleşmeye geçiyoruz. Kurumsal arşivleri elektronik ortama taşıyoruz. Yayınları basmak yerine elektronik ortamda yayılmasını sağlayacağız.

Buradan yeni ihale haberleri gelme ihtimali var.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Fırsatı kaçırdı,vermedi,kendisi bilir,ben de 42 lere çektim.Bu sefer de 10 tl marj olur.
    ben açılışta 88 bin lot verdim. 44 den yerine koydum. 43 bin tl temiz para. seni seviyorum spekkkk

Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •