Sayfa 180/180 İlkİlk ... 80130170178179180
Arama sonucu : 1436 madde; 1,433 - 1,436 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. 50 lerden burya 1 haftada paraşütsüz inerken takasa bakıyorum..mal satan yok aksine mal alınmış..Bu düşüşü anlamak mümkün değil.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Fırsatı kaçırdı,vermedi,kendisi bilir,ben de 42 lere çektim.Bu sefer de 10 tl marj olur.
    Yine vermedi,,,bu sefer 39-40 arasına çektim,,her gün spek fırsatı kaçırıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Ardyz dolar bazlı grafigi güncel..

Bugünü 1.31$ dan kapattık.
    1.30$ seviyesinin üzerindeysek sakince beklemekte fayda görüyorum

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4. https://twitter.com/FarukBB44/status...wrn5g2cfg&s=19

Bu dedikodu dogru mu acaba. Bahsedilen kisı kontr patronu Sami. Biliyorsunuz kontr ve ardyz nin signumtte de ortakligi var. Dolayısıyla Sami ucundan kiyisindan bizim ardyz ye bulastiysa ve şimdi besiktaş tahtasinda sikıştiysa burada mecburiyetten satiyor olabilir.

Bu kadar sert düşüşün hic bir izahi yok bence. Ustelik ülkenin ekonomi bakani tasarruf tedbirlerini aciklarken kamuda dijital dönüşüm vurgusu yaptığı bir günde +8 kapatması gereken kağıt -8 kapatiyor. Ben bugün biraz daha aldım, hayırlısı olsun deyip bekliycez artık.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 180/180 İlkİlk ... 80130170178179180

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •