Sayfa 157/184 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1469 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Evet döviz bazlıymış, yazımı silecektim, siz cevap vermişsiniz.

Haberde vergi dairesine bildirilende enflasyon muhasebesi yok diyor ama UFRS için bir bilgi göremedim. Varsa atar mısınız linki.
    Eshittir bu konularin uzmanı. Paylasiminda açık açık yazmış.

https://twitter.com/eshittir/status/...SxmE4rI8A&s=19

Geçen akşamki yazıda UFRS ile ilgili bir aciklama olmadığı icin enflasyon muhasebesi aynen geçerli oluyor. Bunu ayriyeten aciklamalarina gerek yok.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Teşekkürler.

VUK ile UFRS vergi gibi bazı noktalarda birbiriyle bağlantılı. VUK da iptal olan enflasyon muhasebesi UFRS yi de etkileyebileceği için acaba onda da iptal mi diye düşündüm.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Eshittir bu konularin uzmanı. Paylasiminda açık açık yazmış.

https://twitter.com/eshittir/status/...SxmE4rI8A&s=19

Geçen akşamki yazıda UFRS ile ilgili bir aciklama olmadığı icin enflasyon muhasebesi aynen geçerli oluyor. Bunu ayriyeten aciklamalarina gerek yok.

Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3. Şirketlerin hala büyük çoğunluğunun 2023 yıl sonu bilançoları gelmedi..

4. ARDYZ de majör kurumlar hala sattıkları malları yeniden pozisyon almadılar. Bunlar, Deniz İnfo ve BofA.. Özellikle BofA nın sattığı 1.5 milyon lotu alma ihtimali çok yüksek.. Makine hergün 50-60 bin lot açığa verip seans sonunda kapanıyor..Bu BofA nın robotunu bazı tahta yapan spekler tetikliyor.. Mesela beşiktaş ta BofA gitti 75- 80 aralığından 5 milyon lot mal aldı tahta şu an 10 taban dan sonra 45 tl de. BofA gidiyor 6 tl başlamış 80 tl gelmiş hissede gidip hangi mantıkla 5 milyon lot mal alırken 65 den 40 tl düşmüş ARDYZ de hala mal satıyor..Veya 5 tl den 18 tl ye 15 günde giden Metur hissesinde %5.5 hisse alıyor..Çok ilginç..

5.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bu cumaya kadar gelir.
    Bu bilgiyi sirketten mi aldiniz syn kazankazan.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu bilgiyi sirketten mi aldiniz syn kazankazan.

2 gün önce şirketle konuşmuştum. Bu ayın sonuna yetistiremeyeceğiz sanırım demişti. Demek ki cumaya yollarlar diye düşünüyorum.

Dün ulaşamadım şirkete, not bıraktım ama dönen olmadı. Çok yoğunuz demişlerdi 2 gün önce.

7.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    2 gün önce şirketle konuşmuştum. Bu ayın sonuna yetistiremeyeceğiz sanırım demişti. Demek ki cumaya yollarlar diye düşünüyorum.

Dün ulaşamadım şirkete, not bıraktım ama dönen olmadı. Çok yoğunuz demişlerdi 2 gün önce.
    Yatırımcı ilişkileri sorumlusunu ne kadar aradıysam adam evden çalışıyor yani işe gittiği yok.Arda bey yurtdışından döndü mü diye soruyorum,haberim yok diyor. Nasıl yani dedim sen şirketin yatırımcı ilişkilerinden sorumlusun ama patronun nerede olduğundan bihabersin.Biemem diyor evden çalışıyorum.Ahahah yahu pandemi mi var sen evden çalışıyorsun.seni arayanda kabahat dedim ona. Arda beyin yerinde olsam işine son verirdim.yerine telesekreter koysalar bundan daha iyidir. Aldığın maaaş sana haram olsun.biz de bir adamlar gibi seni arıyoruz ya,şaka gibi. sen ne bilirsin de sana ne sorayım.Enflasyon muhasebesi bizi nasıl etkiler diye sordum. vallahi bilemiyorum dedi. eee adam haklı ne bilsin ki dimi ama yani.Bilanço ne zaman gelecek dedim,ay sonunda gelir dedi ama ayın 2 si hala ses yok.seni bi daha ararsam eşek olayım.Bunu genel kurulda söz alıp herkesin önünde ifade edeceğim.pes ettim napim

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri sorumlusunu ne kadar aradıysam adam evden çalışıyor yani işe gittiği yok.Arda bey yurtdışından döndü mü diye soruyorum,haberim yok diyor. Nasıl yani dedim sen şirketin yatırımcı ilişkilerinden sorumlusun ama patronun nerede olduğundan bihabersin.Biemem diyor evden çalışıyorum.Ahahah yahu pandemi mi var sen evden çalışıyorsun.seni arayanda kabahat dedim ona. Arda beyin yerinde olsam işine son verirdim.yerine telesekreter koysalar bundan daha iyidir. Aldığın maaaş sana haram olsun.biz de bir adamlar gibi seni arıyoruz ya,şaka gibi. sen ne bilirsin de sana ne sorayım.Enflasyon muhasebesi bizi nasıl etkiler diye sordum. vallahi bilemiyorum dedi. eee adam haklı ne bilsin ki dimi ama yani.Bilanço ne zaman gelecek dedim,ay sonunda gelir dedi ama ayın 2 si hala ses yok.seni bi daha ararsam eşek olayım.Bunu genel kurulda söz alıp herkesin önünde ifade edeceğim.pes ettim napim
    Yatırımcı ilişkileri bölüm yönetici Semih Bey var onu arayın. Dahili 5 i tuşlayın. O daha hakim ve şirkette

Sayfa 157/184 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •