Sayfa 105/869 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 6950 madde; 833 - 840 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    aynı fikirdeyim.... batı cephesinde değişen bişey yok.. sigorta ve ertelenmiş gelir süpriz olabilir. bunun haricinde aman aman bir bilanço beklemenin anlamı yok.. çeyreklik satışlar 40.... yıllık satışların ise 140 m ... civarında gelir..
    Burası borsa

Bakın herşeye anlık bakmayın

Döngüler vardır

Hisselerin döngüleri bazılarını ralli yaptırırlar bazılarını dinlendirirler sasanın veya hekts temeli çok mu sağlamdı ama kaç kat ralli yaptılar

Akım oluşur ; eğer döngü başladıysa piyasada momentum artışı ile akım oluşur

Geleceği satın alır ; tabiki düzeltmeler olacak inecek çıkacak dökecek. Ancak değerli metaller Fed faiz indirimini bu yıl satın almak istiyor.

Kentsel dönüşümler ; hükümetin yerel seçimden sonra her bölgede düğmeye basıp bu furyanın başlayacağını düşünüyorum.Çünkü bizim ülke inşaat olmaz ise büyüyemez bu sektör ana damardır.Hatra bu sektöre ucuz para pompalanacaktır.

Birkaç başlık yazdım kendi düşüncelerim ile ilgili herkese günaydın

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Takıldım, şaka bir yana haklı çıkmanı çok istiyorum.İNŞALLAH hiç bekleyen olmazsın burada
    Bence bekleyen modunda bir sakınca yok.
    Hele yükselen trendde olursa hiç sakınca yok..
    Bu mesajda paylaştıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by borsa_takip Yazıyı Oku
    bence bekleyen modunda bir sakınca yok.
    Hele yükselen trendde olursa hiç sakınca yok..
    inşallah…..

4. Kasadaki nakit durumuna ve bilançoya bağlı bir şey evet ama sadece yatırım var diye bilanço algısını yıkmak bilinçli bir hareket gibi gelir bana.

Ortam müsaitse 0.5 tl hatta 0,3 tl bile verse, ben buradayım bilanço veririm, işler düzelsin daha da fazla veririm demektir ve piyasaya YIKILMADIM AYAKTAYIM mesajıdır.

Yarısı zaten kendine yatacak dağıtacağı 500 milyon tl bile olmaz.

Ama mesele bu algıyı yıkmak istiyor mu?

5. yine gapli açıcaz gibi vadelilere göre

6. Vadeliler iyi ama çok fake atıyorlar oradan!

7. vadeliler +1,61 gördü. zaten teorik fiyatın da üstündeydi vadelisi. şu an teorik fiyatın %2 üstünde.
    eski bir teknikçi atasözü der ki: gapli açıp direnci geçemiyorsa mokoko.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bilanço ve temettü sonrası olası moral bozukluğunu dengelemek için, anın keyfini çıkarıp. MUTLULUK depolayalım…
    sonunu bilince ânı da yaşamıyorsun be amca

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    yine gapli açıcaz gibi vadelilere göre

Bilanço ve temettü sonrası olası moral bozukluğunu dengelemek için, anın keyfini çıkarıp, bol bol MUTLULUK depolayalım…

Sayfa 105/869 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •