Sayfa 289/864 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 6908 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    2019 ekimde de 10 tl den 5 tl ye çekmişti sonra hisse ralli yaptı, umarım aynısı olur

bazen de yanılıyor yani...
    Yanıldığı falan yok kalleşçe yalan söylüyor ve işin kötüsü yaptığı yasal

Ky bunun yaptığını yapsa hapislerde çürür

2 sene önce verdiği hedef gelmedi, vadesi ne 10 sene mi 10 senede tl nin yiyeceği enflasyon sadece amaan

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yanıldığı falan yok kalleşçe yalan söylüyor ve işin kötüsü yaptığı yasal

Ky bunun yaptığını yapsa hapislerde çürür
    1 dolar temettü bekleyeni attılar mı hapse .Bak o beklentiden beri insanlar servetlerinin yarısını kaybettiler.
    Ky de yapıyor . X de ne hisselerde ne beklentiler dönüyor. Gördünüz duydunuz mu hapse atılan falan ?

İş yatırım hedef fiyatı 60 tl den 66 tl ye çektim diye rapor yayınlıyor,
    bugün satıcılar arasında 2. sırada

bloombergd e denir çelik sektörü var

5. Erdemir yönetimi uyumaya devam... Arada vizyonlarını, gelecek ile ilgili projelerini, sorunları nasıl aşmayı planladıklarını anlatırlardı ama işte sahayı çakallara teslim etmek yerine kim uğraşacak bunlarla...

Veysel Yayan.
    üretimde %25,ihracatta %30 artış var,2024 ün ilk çeyreği iyi gidiyor,seçimlerden sonra piyasa iyi olacak diyor

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    1 dolar temettü bekleyeni attılar mı hapse .Bak o beklentiden beri insanlar servetlerinin yarısını kaybettiler.
    Ky de yapıyor . X de ne hisselerde ne beklentiler dönüyor. Gördünüz duydunuz mu hapse atılan falan ?
    Öyle bir saplandık ki ereğliye hayıflanmaktan başka bir şey yapamıyorum. 16 senedir borsa takip ederim, portföy küçük olunca ereğli ile ilgilenmezdim. Portföy büyüyünce temettücülerin de gazıyla, senede %x temettü verse yeter diyerek girdim. Temettü verse ve dolar stabil olsa hisse fiyatı umurumda olmayacak, şimdi ise dolar çıkıyor ereğli bakıyor.

8. https://rsch.baml.com/access?q=Otrl2BKA1qk

Eregl raporu, link açılır umarım.

Sayfa 289/864 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •