Sayfa 558/870 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6960 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    Bir demir madeni bulduklarını ve bunun 250-300 milyon ton rezerv olduğunu söylüyorlar. Buldukları bu 250-300 milyon ton;
    1-Gerçekten rezerv mi yoksa kaynak tahmini mi?
    2-Rezerv ise ne kadarı muhtemel ne kadarı görünür? Averaj tenör nedir?
    3-Kaynak ise ne kadarı mümkün, ne kadarı muhtemel ve çıkarsanmış? Averaj tenör nedir?
    4-Altın madeni (Bahcecik sahası, Trabzon) ihalesine neden katıldık ve ciddi bir teklif verdik (496,125,000.00 TL teklif verdik)? Buna yönelik çalışmalarımız mı var? Diğer ruhsatlarımızda altın madenine ilişkin arama çalışması yapıyor muyuz?
    yarın ben elektronik kurulda sorarım bunları.

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    yarın ben elektronik kurulda sorarım bunları.
    Yalnız bazı soruları ignore ediyorlar gibi bir durum oluşmuştu geçen sefer? hatırlıyor musun?

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Yalnız bazı soruları ignore ediyorlar gibi bir durum oluşmuştu geçen sefer? hatırlıyor musun?
    evet.
    yatırımcı ilişkilerine mail atmıştım. spkya da şikayet edeceğimi söylemiştim.
    cevap vermemişlerdi.

dün şişecam kurulda biraz sitem ettim.
    https://x.com/Piyasaturkiye1/status/...398478578?s=20

1 soru hakkı daha var. sorusu olan varsa yazsın onu da sorarım.

bakalım ignore edecekler mi yarın görecegiz..

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    evet.
    cevap vermemişlerdi.

Bir de aslında şu sorular var:

1- Mittal öncesi çok net bir sesizlik vardı KAP dahi atılmıyordunuz ama Mittal sonrası Bofa'ya kafa tutan bir yönetim var, burada değişiklik tartışılmaz bir şekilde çok net ve açık, yönetimin neden böyle birden değiştiğini açıklayabilir misiniz?

2- DAha önceki geri alım programları tam bir fiyasko idi, hep birlikte izledik. Uzun uzun anlatmaya gerek yok.
    (paranın 4'de 1'ini bir günde harcadınız, sonra doğru düzgün devam etmediniz, başlangıçtaki programla yatırımcıya verilen yanlış algılar)
    Şimdi daha bismillah demeden, 1 günde 45-46 liradan 6 milyon lot alıp, 42'lerden hissenin yüzüne bakmaz hale geldiniz.
    Kim yönetiyor bu süreçleri?

3- Mittal sonrası tahtaya uğramayan oyak tahtadan ayrılmaz oldu, bundan da mutlaka haberiniz yoktur değil mi?

Sanırım ben düzgün soru soramıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

1- Mittal öncesi çok net bir sesizlik vardı KAP dahi atılmıyordunuz ama Mittal sonrası Bofa'ya kafa tutan bir yönetim var, burada değişiklik tartışılmaz bir şekilde çok net ve açık, yönetimin neden böyle birden değiştiğini açıklayabilir misiniz?

2- DAha önceki geri alım programları tam bir fiyasko idi, hep birlikte izledik. Uzun uzun anlatmaya gerek yok.
    (paranın 4'de 1'ini bir günde harcadınız, sonra doğru düzgün devam etmediniz, başlangıçtaki programla yatırımcıya verilen yanlış algılar)
    Şimdi daha bismillah demeden, 1 günde 45-46 liradan 6 milyon lot alıp, 42'lerden hissenin yüzüne bakmaz hale geldiniz.

3- Mittal sonrası tahtaya uğramayan oyak tahtadan ayrılmaz oldu, bundan da mutlaka haberiniz yoktur değil mi?

Senin soruların çok daha önemli aslında. Stratejiyi ve gelecek planı anlamak adına.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    evet.
    cevap vermemişlerdi.

Hahah, sizmiydiniz, dün haberi okuyunca gülüştük arkadaşla, helal olsun ama, mesaj tam da yerine ulaşmış, tepki olmadan eylem olmuyor bu ülkede..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by trsenatese Yazıyı Oku
    Hahah, sizmiydiniz, dün haberi okuyunca gülüştük arkadaşla, helal olsun ama, mesaj tam da yerine ulaşmış, tepki olmadan eylem olmuyor bu ülkede..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabah x 'de ben de görmüştüm çok başarılı!

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

bu soruların hiçbirine cevap vermezler

Sayfa 558/870 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •