Sayfa 812/897 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon
Arama sonucu : 7171 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. [IMG][/IMG]

Yorumu tüm ortaklara bırakıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Fed muhtemelen faiz de faiz indiricektir en gec eylul diyelim hadi , avrupa haziranda basliyor kesin gibi artik neredeyse faiz indirimine eee biz de baz etkisiyle enflasyonun'un yaz sonuna dogru dipleri gorecegini varsayarsak erdogan tcmb'ye bi el ense çeker herturluu , o zaman temettu hisselerinin donemi baslarrr işte çok diilll 3-5 kaldi max
    ereğli sizce önümüzdeki yıl eski temettü verimlerine ulaşabilir mi ? malum yeşil dönüşüm yatırımı ve mevcut ton başı favök hala 100 usdlerin altında seyrediyor...

3.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Yorumu tüm ortaklara bırakıyorum.

Şimdi diyecek ki aldım ama sattım bana giriş rakamın önemli çıkış rakamı beni ilgilendirmiyor.

Milletle dalga geçiyor 2 dolara ereğl aldı diye

4. Eregl pişmanlıktır.

Oyak bile pişman.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Eregl pişmanlıktır.

Oyak bile pişman.
    Ereğli güzeldir be oyle deme , bizim çocuklugumuz geçti orda baglik kantininde lojmaninda sinemasinda , oyak neden pişman olsun cok surmez 4 senesi kaldiysa son seneye birakmadan zaten bir tane yandaş a verir oyak in cebine de istedigi parayi koyar ki mal garanti kendinde kalsın alan mutlu veren mutlu olur bu işler böyledir , sen şimdi onu bunu birakta ihyaa edicek miii 😁

6. Alan bir pişmaan, almayan bin pişman.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Şimdi diyecek ki aldım ama sattım bana giriş rakamın önemli çıkış rakamı beni ilgilendirmiyor.

Aferin iyi çalışıyorsun geçmiş gönderim üzerinde. Devam et böyle. 1500 gönderim var . Bizde kandık ama uzun sürmedi hemen hemen dolar bazlı aynı fiyata sattık. Israr etmedik. Ama parasının yarısı erimesine rağmen hala ısrarla eregl savunan lar var burada. O biraz şey oluyor. Komik . desem de yeterli değil aslında. Ama hadi komik diyelim . 1.2 dolar olmuş 1.3 dolara çıkmış falan yazanlar pişman mı işte arkasından el sallarlar mı falan . Komik işte. Bakıp bakıp gülüyorum walla.

Sana tavsiyem 2023 martında mital in satışı ve eregl nin temettü vermemesi üzerine hemen taze taze burada füze güzellemesi yapılırken yaptığım yorumları da aktarman. Ama tabi aktarmazsın onları. 2.5 dolarda 1 dolar hedefi verip de gerçekleşinde bütün hıncınızı benden çıkarıyorsunuz. Ah ahh ben yazmasa idim ne güzel köpürtüyordu birileri hisseleri. Nereden geldi de 1 dolar 1 dolar.

8.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku

Dediğin gibi yazdı ya la

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Sayfa 812/897 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •