Sayfa 913/913 İlkİlk ... 413813863903911912913
Arama sonucu : 7301 madde; 7,297 - 7,301 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    İnşallah bakalım biraz vakit ayırmayı planlıyorum. Borsa kıvamlı bir durumda bana göre. Sn Fedoramca nerede? Haberiniz var mı?
    Serkan kardeşimiz uğruyor arada sırada. Malı boşalttı. Bir arkadaşına borç vermiş. Bir kısmı ile de galiba başka bir hissede pozisyon açmış. Ben olsam borcu Ereğli hissesi olarak verirdim bu arada

Ben de uzun zamandır yeni pozisyon açmadım. Birikimi PPF'de değerlendiriyorum. Kız üniversite sınavına giriyor ve ehliyet aldı. Ailemize ikinci araba şart oldu. 18 senedir hem hanımı hem kızı her yere taşıma görevi, kendi anneme ve kayınvalideye alışveriş, hastane vb. görevi bende. 50 yaşına geldim. Kıza, küçük otomatik vites becerebilirsem sıfır bir araba alıp bu yükü hafifletmeyi planlıyorum. Ereğli bedelsiz sonrası eksik kalan 3-5.000 lotu alıp 50.000 lota tamamlarım. 60 yaşında çişimizi tutamadığımız zaman lazım olur.

2. 2 senedir 1 usd temettü gazıyla tren izler gibi beklettiğim ereğlilerimin bir kısmını verdim.

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Yoo bilmukabele, ben de seviyorum öncesinde konuşamayıp, tavan olduktan SONRA yapılan yorumları

1-2 1-2 çoluk çocuktan topluyoruz işte ne yapak büyük sermayede güzel kar birakiyor.
    Bak bunu güzel dedin. Ama sen beni hiç takip etmiyormuşsun. Biraz git gerilere, bak bakalım bu kopuşlar olmadan önce müzikal bankalar hakkında neler yazmış, neler demiş. O da yetmezse git 1.5 sene öncesine (150 arşiv öncesi olmuştur sanırım), daha bankalar çıkmaya başlamadan neler demişim, neler anlatmışım. Teheyyy...

Bunları oku, eğer hala aynı fikirdeysen sonra bu mesajını tekrar yaz

Bak daha prim yapmadı, ben hala beğeniyorum bankaları. Bu cümle de bu fiyatlardayken burada dursun.

Ak - 65,85
    Garan - 100
    İsc - 15,85
    Ykbnk - 38,36

Hadi bakalım genç adam

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bak bunu güzel dedin. Ama sen beni hiç takip etmiyormuşsun. Biraz git gerilere, bak bakalım bu kopuşlar olmadan önce müzikal bankalar hakkında neler yazmış, neler demiş. O da yetmezse git 1.5 sene öncesine (150 arşiv öncesi olmuştur sanırım), daha bankalar çıkmaya başlamadan neler demişim, neler anlatmışım. Teheyyy...

Bunları oku, eğer hala aynı fikirdeysen sonra bu mesajını tekrar yaz

Bak daha prim yapmadı, ben hala beğeniyorum bankaları. Bu cümle de bu fiyatlardayken burada dursun.

Ak - 65,85
    Garan - 100
    İsc - 15,85
    Ykbnk - 38,36

Hadi bakalım genç adam
    Geçmişi konu eden yok ki. Anca müflis bakkal geçmiş defterleri açar ayrıca politika değişikliğini tahmin eden herkes bankalar hakkında güzel yorumlar yaptı, geçiniz.

Bu muhabbetin nereden açıldığını biliyorsun, konuyu saptırmaya gerek yok. Yüzde 1.5 için teşekkür ederim.

Şimdi mobildeyim, PC açınca itibar veririm. Görüşürüz müzikal hüstad.

BenVarYaBen.kom.tr topiğin yeni adresi.
    Üyeler:
    INVENTOR
    TH Abi
    Murat 131 SLX Abi..
    ...
    ...
    ...

Fill in the blanks..
    Teknikte zorlama yoktur..

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Serkan kardeşimiz uğruyor arada sırada. Malı boşalttı. Bir arkadaşına borç vermiş. Bir kısmı ile de galiba başka bir hissede pozisyon açmış. Ben olsam borcu Ereğli hissesi olarak verirdim bu arada

Ben de uzun zamandır yeni pozisyon açmadım. Birikimi PPF'de değerlendiriyorum. Kız üniversite sınavına giriyor ve ehliyet aldı. Ailemize ikinci araba şart oldu. 18 senedir hem hanımı hem kızı her yere taşıma görevi, kendi anneme ve kayınvalideye alışveriş, hastane vb. görevi bende. 50 yaşına geldim. Kıza, küçük otomatik vites becerebilirsem sıfır bir araba alıp bu yükü hafifletmeyi planlıyorum. Ereğli bedelsiz sonrası eksik kalan 3-5.000 lotu alıp 50.000 lota tamamlarım. 60 yaşında çişimizi tutamadığımız zaman lazım olur.
    o kadar bekledi meyve toplama zamanı yaklaşınca çıkmış

Sayfa 913/913 İlkİlk ... 413813863903911912913

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •