Sayfa 872/872 İlkİlk ... 372772822862870871872
Arama sonucu : 6972 madde; 6,969 - 6,972 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Aylık yüzde 5 hangi bankada var...
    Ben günlük ppf de tutuyorum fırsat çıkarsa hazır olsun diye, geçen ay yüzde 4.3 getirdi, yıllık bileşik %65 yapar. Mevduat olarak da forumda mevduat başlığında yüksek miktarlar için 3-6 ay vadede yüzde altmış yıllık oranlar konuşuluyor ama bir aylık net yüzde beş getiri ben duymadım.

2. Tipik terste kalmis borsaci sendromu..

Hayal kuruyor kendi kendine konusuyor ve bunlara bu forumdakilerin inanmasını istiyor..

3. Değerli Müşterimiz,

Çin ve Sanayi Metalleri
    14.05.2024
    Yılbaşında yayınladığımız strateji raporumuzda belirttiğimiz üzere, 2024 yılının öne çıkabilecek temaları arasında Çin ekonomisi ve sanayi metalleri yer alıyor.
    Son zamanlarda Çin ekonomisinden gelmeye başlayan toparlanma sinyallerine paralel sanayi metallerinde de hareketlilik giderek artmakta. Gidişatı özetleyen ve bu ekonomiye bağlı sanayi metalleri ile ilgili detaylı raporumuzu sizlerle paylaşıyoruz

https://www.garantibbvayatirim.com.t...t-38708-2x.vsf

4. Forumları takip ederek sürü psikolojisi gözlemleyip tersine gitmeye çalışmak zaman kaybı olarak görünüyor bana. Gördüğüm herkes çok veya yeterince bilgili, zaten bilginin yayılma hızı ve çapı tüm oyuncuları kapsayacak kadar geniş. Etkin piyasa hipotezini bünyeniz kabul etmiyorsa (benimki hala kabul etmiyor) Coin gibi bir piyasanın varlığı sorgulanmalı? Etkinsizlikler hala mevcut ama sağlam veriler ile gerekçelere dayalı olarak ve sürünün sabır sınırlarını aşan zaman aralıklarında olmak kaydıyla.

Sayfa 872/872 İlkİlk ... 372772822862870871872

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •