Sayfa 879/879 İlkİlk ... 379779829869877878879
Arama sonucu : 7031 madde; 7,025 - 7,031 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Mathias bazen cok sacmaliyorsun
    ulkeri dedigin fiyatlardan alip satan eregli alan kisi Nosfecagri
    hicbir zaman ben ulkeri 5 den aldim 100 den satttim ereglide de aynisi olacak gibi cumle kurmadi
    ereglide beklentim yukari yonde o yuzden aldim ama su fiyata gelirse stop olurum dedi
    yani 5 islem basarili olup 1 islem basariz olmasi gayet normal

Nosfecagri hisse.net de park ile gosterilecek islemlere ve kazanclara sahip bir kisi
    ve cok mutavazi insandir Nosfecagri
    o gelip senin mesajina cevap vermez ama onun yerine ben vereyim
    parasal olarak degil % sel olarak senin onun oranlarina ulasabilmen imkansiz otesi
    Cumle alem hisse satarken o 3-4 tl den ykbn topluyordu bosver diger hisselerini ykbnk leri bile tl bazinda 10 kat yapmis vaziyette
    yani burdaki bazilarina laf carpitiyorsun ama Nosfecagriya laf atarken 3 degil 33 kere dusun
    ....

2. Th analize göre eregli bölünunce hisse çoğalacak hisse hantallasacak,

Peki o zaman kardeşi isdmr uzaya gitmesi lazım birazcık lot satmaya veya almaya kalk 10 kademe oynuyor????

3.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Ilk dediginde efendi gibi cevap yazdim kendi dusunceme gore, ikinci kez dedin sesimi cıkarmadim kendisine gore haklidir dedim konuyu uzatmadım sonucta herkes dusuncesini dile getirmekte ozgurdur fakat aradan 2 gun geçti bu sefer 3. Kez mathias kankanla bir olup ufacik beyninle bana laf çakmaya kalktin bende agzinin payini verdim konu bundan ibaret şimdi sus ve otur aşağı!
    Hayal aleminde yaşadığın belli

Biraz antipsikotik enjekte edilirse hayatını idame ettirebilirsin

Gerçeğe biraz yaklaşırsan kimseye Ağzının payını veremediğini görebilirsin...

4.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Mathias bazen cok sacmaliyorsun
    hicbir zaman ben ulkeri 5 den aldim 100 den satttim ereglide de aynisi olacak gibi cumle kurmadi
    ereglide beklentim yukari yonde o yuzden aldim ama su fiyata gelirse stop olurum dedi

Nosfecagri hisse.net de park ile gosterilecek islemlere ve kazanclara sahip bir kisi
    parasal olarak degil % sel olarak senin onun oranlarina ulasabilmen imkansiz otesi
    Cumle alem hisse satarken o 3-4 tl den ykbn topluyordu bosver diger hisselerini ykbnk leri bile tl bazinda 10 kat yapmis vaziyette
    yani burdaki bazilarina laf carpitiyorsun ama Nosfecagriya laf atarken 3 degil 33 kere dusun
    Hocam yorma kendini , bu Mathias Crushing tarzi kişilerin niyeti belli , kucuk beyinleriyle saniyolarki burdaki insanlari bezdirirlerse kucuk yatirimci dokulur kagit daha hizli yukari gider kafalari sadece buna calisiyor bunlarin yok hisse pahaliymis falan filan , faizler inmeye basladigi an buralar zaten hareketlenecek o zaman gorecekler ne ucuzmuş ne pahaliymiş uzuntum şu ki baska insanlarin mutsuzlugundan mutlu olmaya calisan bu insanlar da para kazanacak gün sonunda , keşke insanlarin ahını almak bu kadar kolay olmasa bazilari için..

5.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Th analize göre eregli bölünunce hisse çoğalacak hisse hantallasacak,

Peki o zaman kardeşi isdmr uzaya gitmesi lazım birazcık lot satmaya veya almaya kalk 10 kademe oynuyor????
    Burda sabaha kadar atomu parçalasalar da hikaye , faizler inmeye başladığı an emtia'lar da yön yukari gider 2kere2=4'tur gerisi hikaye , hareket yavaştan başlıyor son dem'ler hisse az da olsa çok da olsa yon yukarı az olan normalde daha hizli yukari gider ama eregli-isdemir özelinde olay farkli cunku eregli isdemir paylarinda hakim

6. Grafiksel olarak uzun süre kötü performans gösteren büyük şirketlerin yatırımcıları cezbettiği ancak bunun hayal kırıklığına neden olabileceği doğru. Zaten sadece fiyat odaklı yatırım yapanların bu tür kağıtlarda kalmaları imkansız. Bir hisseye, yüksek zekasıyla salt 1 değer biçip sonra papağan gibi o rakamı devamlı telaffuz eden biri değer kavramının değişken ve güncelleme gerektiren bir konu olduğundan haberi yoktur.

USD bazlı haftalık, uzun vade grafiklerinde gördüğünüz çizgiler borsanın toplam değer değişimini yansıtmaz. Hesaplama yapılması gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Mathias bazen cok sacmaliyorsun

Heh nickini hatırlayamadım idi. Geçmişde nasıl başarılı olduğundan dem vurarak cümleye başlayan birisi ne demek istiyordur. ? Aynısı olacak demek istemiyorsa bize ne ülkeri ykbnk i kaçtan alıp kaçtan sattığından.
    Burada bir kaç art niyetli topiği köpürtme telaşesinde goy goycu dışında herkes herşeyin farkında aslında ama işte partizanlık oluşmuş bir kere. Ne desek gelip eleştirilecez artık belli. Bak 2 doların üstünde iken 1 dolar dedik. Oldu da hemen hemen . Çıktı adam ne dedi. Salladın tuttuuuuuu yüzde 50 50 ihtimal vardı tutturdun . Zaten 1 dolar bekleyenler vardı!! evet aynen bunu dedi adam. Neden? Çünkü gıcık gidiyor bana. Belki hisseyi benim düşürdüğümü yada ben 1 dolar değilde 5 dolar türküsü söylese idim buraya daha fazla adam çekse idim bu arada kendiside 2 dolardan aldıklarını okutur yoluna bakardı . Beni belki yoluna çıkan bir tip olarak görüyor. Söz konusu borsa olunca ne fikirler ne düşünceler ne hayaller var çevremdeki insanlarda. Hafife almayın.
    Çok büyük konuşmak istemem ama taaa 1 sene önce de yazdım. Bir zaman gelecek o zamanda burada herkes kötülerken dalga geçerken bir cacık olmaz bundaaaannn türküsü söylerken ben up up up yazacağım. Yine sevilmeyecek nefret edilen olacağım. Yine milleti dolandırmak peşinde olduğum söylentisi yayılacak.
    Bu başlıklara ekip halinde gelirler ve giderler. Bunu sakın unutma.

Sayfa 879/879 İlkİlk ... 379779829869877878879

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •