Sayfa 808/874 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858 ... SonSon
Arama sonucu : 6992 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Merhaba sn 5yearlplan. Eregl'de geçen süre öyle can sıktı ki her türlü alternatifi düşünüyor insan 😅 Şöyle fake make de olsa 1.45 1.50 dolarlara gelse en azından tekrardan bir miktar çeşitlendirmeye gitme düşüncem var epeydir. Geçen sefer Mittal satışı bitti, bilanço iyi olacak herhalde, neyse bedelsiz geldi falan derken 1.20lerde kendimizi bulduk 😂 gerçi bu sefer de satarız bu gider falan. Hayırlısı bakalım 😬
    ben de bu işi petkimle yapmıştım bir dönem %100 girerek. böyle dersler unutulmuyor. bir dolu güzel şirket var sonuçta. 1.5 dolar olduğunda ben satmam ya da çok az satarım. ya da temettüyü görmeden satmam diyim. merak ediyorum bu sene düzgün bir şey verecek mi ondan. zaten 5de 1i portföyün. ama 2 sene önce alanlar çok çekti, yani satarlarsa haklılar ne diyim

milyon dolar mevzu için şahsen milyon dolarla uğraşacak olsam hadi herkese güle güle derim muhtemelen. hatta milyonda değil 500binde hepsini bi kaç fona dağıtsam yeter. ama milyon dolarım yok o yüzden o psikolojiyi bilmiyorum belki başkadır

3. Kizildag ne yazmis ole , bence burdan bir ordu çikar tayvan'a saldiri icin 🤣

4.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    görevliler bence.bu arada sattıramazlarda. almak için bakanları engelleyebilirlr.
    Amaçları da o gibi duruyor...

5. Şirketin,

50 günlük ortalaması 42,41
    100 günlük ortalaması 42,35
    2000 günlük ortalaması 41,26 seviyesinde bulunmaktadır.
    Hissede son düşüş sonrasında 50 ve 100 günlük ortalamalar 42,40 seviyesinde birleşmiştir. Bu bölgenin destek olması teknik olarak kısa orta vade için pozitif görünüm oluşturabilecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Kizildag ne yazmis ole , bence burdan bir ordu çikar tayvan'a saldiri icin 🤣
    Alalım çin bayraklarini girelim tayvana Çinli gibi. Sonra Rus petrolüne ambargo konulduğu gibi çin çeliğine ambargo gelsin, hrc 1500 dolar olsun. Ereğli 5 dolar olsun.

Şaka bir yana çin herhangi bir çatışmaya girer de yaptırım yerse iğneden ipliğe her şeyin fiyatı uçar. Adamlar dünyaya bakıyor resmen.

7.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Hiç işim olmaz usta, lotlarımı okşamak bana yetiyor

Yakında X2 olacaklar daha bir zevkle okşayacağım ahahaa

Sahi ne oldu bizim bedelsiz işi ?
    İkinci pençeleri takmaya az kaldı diyorsun

Ben de pause modunda bekliyorum abi. Kafa rahat olunca daha da heyecanlı oluyor filmin sonunu beklemek

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

8. Ah be Memoli Abim😍
    Sen bir tokat atsan, öbür yüzümü çevirir ellerinden öperim.
    Sevgiler, Saygılar

Sayfa 808/874 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •