Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
Arama sonucu : 106 madde; 105 - 106 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Alıntı Originally Posted by tyler001 Yazıyı Oku
    Sorun değil istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. 1. Sorunun cevabı tr binance sitesinde kaldıraç yok maalesef binance globale üye olmalısınız. Gösterdiğiniz yer normal spot kripto alım satım limitini gösterir.

2. Soruya gelince fonlama faizi nerede yığılma varsa şu an long pozisyon da mesela longcular short pozisyon dakilere 6 saatte bir ödeme yapar. Yani şu an için short pozisyon az olduğu için sizden fonlama faizi alınmaz. Bazen çok fazla düşüş olduğunda short pozisyona fonlama faizi çıkıyor. Evet isterseniz 6 saatin dolmasına 1 dakika kala da kapatıp fonlama faizinden kurtulabilirsiniz. Ama zaten short pozisyona fonlama faizi şu an çıkmadığı için boşa komisyon ödemiş olursunuz.

Ayrıca viop gibi süreli olan sözleşmelerde var onlarda fonlama faizi yok ama 3 ay ya da 6 ay süresi var. Süre bitiminde otomatik kapanır.
    o zaman spotunu şortlayamıyoruz... vadelisinde oynamamız lazım

2. yazdığınız, yığılma... teşekkürler açıklamışsınız ama hiç hoşuma gitmedi (ben yığılmanın ne tarafta olduğunu anlamamki sitenin bilmem neresinde görebilirsin derseniz, onada inanasım gelmez )

3. süreli... 3 ay

onunla hiç işim olmaz, o tip işlemler bear_bull abinin alnına girer

bana diyeceksin ki ''paranı şu spekülatif bitcoine basacan, 3 ay bekleyecen, o zaman gelecen ? '' beni öldürseniz, hesabımın şifresini alsanız.. mezardan çıkar gelir yine yaptırmam onu

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    o zaman spotunu şortlayamıyoruz... vadelisinde oynamamız lazım

2. yazdığınız, yığılma... teşekkürler açıklamışsınız ama hiç hoşuma gitmedi (ben yığılmanın ne tarafta olduğunu anlamamki sitenin bilmem neresinde görebilirsin derseniz, onada inanasım gelmez )

3. süreli... 3 ay

onunla hiç işim olmaz, o tip işlemler bear_bull abinin alnına girer

bana diyeceksin ki ''paranı şu spekülatif bitcoine basacan, 3 ay bekleyecen, o zaman gelecen ? '' beni öldürseniz, hesabımın şifresini alsanız.. mezardan çıkar gelir yine yaptırmam onu
    Tr binance sitesinde vadeli işlemler hiç yok. Sadece spot alım satım yapılabilir. Vadeli işlemler için şu anda en derin hacim binance global de.

2. soruda ki yığılma ise bunu balinalar hariç çoğu kişi bilemez ondan dolayı kaldıraç çok önemli.
    3. Süreli olanlar genel de çok uzun süre elinde vadeli işlemler tutacak olanlar için. Çünkü 1 hafta dan fazla elinde tutarsanız çok yüksek fonlama faizi çıkıyor.

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •