Sayfa 188/321 ÝlkÝlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,497 - 1,504 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bizim Çok büyük Hedeflerimiz yok.
    Zengin olma hýrsý yok cimrilikte yok
    25-30 yaþlarda olsaydým 500-600 TL hatta 1.000 olana kadar hepsini tutup beklerdim.
    O yaþlarda olan yada araba ev hayali kuranlar varsa strateji üstteki mesajýmda yazdým.

Bu kadar inanýp güveniyorsan , Niye beklemiyorsun daha fazla kazanmak için derseniz. Arabam üst segment , kira ödemiyorum , aylýk gelirim ortalamanýn üstünde asgari X 4 , Ýstediðim yerde yerim içerim gezerim mazot hesabý yapmam,
    Tatile mutlaka giderim, Belli bir yaþtan sonra yaþamak lazým hayatý stres yapmadan kaliteli yaþamak .

2.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --nerede demiþim.. getir...
    Kakao fiyatlarý artýyor çikolata yemek lüks olacak satýþlar düþecek demedin mi

Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    önceki ifadeyi yumuþatýyorsunuz, yazýya ilgi tutup getiriniz...

4.  Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    Þimdide kakao fiyatlarý düþmeye baþlarsa tehlike cirolar kar marjlarý düþer diyorsun saçmalamaya baþladýn bence

Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    Þimdide kakao fiyatlarý düþmeye baþlarsa tehlike cirolar kar marjlarý düþer diyorsun saçmalamaya baþladýn bence
    --saçmalamadým...gerçek bu.. takip ettiðim hisselerde bizzat yaþadým...en yakýn örnek AKSA akrilik...hammadde maliyetleri %30-40 azaldý...sonuç??..

--buyurun..https://fintables.com/sirketler/AKSA

6.  Alýntý Originally Posted by clastobar Yazýyý Oku
    Ft2 kakao fiyatlarý son zamanda epey arttý þimdi bu ülkerin yararýna mý zararýna mý düþmeye baþlarsa ciro kar marjlarý düþmeye baþlar diyorsan ozaman þimdi ciro ve kar marjý artacak olmasý lazým ama sen bunu demiyorsun

7.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    önceki ifadeyi yumuþatýyorsunuz, yazýya ilgi tutup getiriniz...
    Senin yazýklarýndan demek istediðini söyledim sürekli kakao fiyatlarý þu kadar arttý þöyle böyle diyerek bunlarý demek istemedim mi çikolata lüks oldu þatýþlar düþecek demedin mi þimdide tam tersini söylüyorsun

8. Kasýtlý olarak kopyala yapýþtýr yapýp insanlarý tahrik ediyor, Yalan manipülasyon algý peþinde kötüleme derdinde. Baþkalarýnýn Faydalý bilgiler okunmasýn diye forumu çöpe çevirmeye çalýþýyor.

Bak biz kendi yorumumuzu ilk 3 aylýk bilanço da Ciro ve Kâr tahmin ediyoruz.
    Sen ne yapýyorsun

Sayfa 188/321 ÝlkÝlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •