Sayfa 43/274 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2186 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --gene cehaletini göstermişsin...

--öncelikle bu satışların maliyeti tablosu değil, üretim maliyetleri ile satış-pazarlama, arge ve genel yönetim giderlerinin tümünü içeren tablo...

--ikincisi, mamül ve yarımamül de üretimdeki hariç ticari mal stoklarını da ayni kefeye koymuşlar, yoldaki malların ise ne kadarının ilk madde ve ne kadarının ise ticari mal olduğunun ayrıntısı yok.; bunu dışarıda tutuğumuzda gösterilen rakamda anlamlı bir fark yok....

--satışların maliyeti tablosuna biraz çalış, çok zor değil....

https://www.genelpiyasa.com/akademi/...iyeti-tablosu/
    burada özet ile gösterilmiş: sen bile anlayabilirsin...
    İncelediğim bir kaç firmada satışların maaliyeti altında böyle bir ayrıntı yok.

Demek ki göstermek zorunlu değil....

Şimdi gelelim sein cahilce iddiana

Sen diyorsun ki bu adamlar oo kadar iş bilmiyor ki göstermek olmadığı bir bilgiyi göstermiş ve hemde kendi sahtekarlıklarını gösterecek şekilde

Ve senin bu cahil seneryona inanmayanlara cahil diyorsun...

Ben size diyorum..Bırakın yazssın...

Yazsınki nasıl bir yalan bilgi ve maniplasyon peişnde koştuğu hergün daha gün yüzüne çıksin..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

--boşa çırpınıyorsun...hisse ile özdeşleşmek iyi bir şey değildir...yani aşkın gözü kördür...

3. vay vay.....neler varmış neler....
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4. neyse ft beyin mesai yoğun galiba..hazırlanamamış...ben uçuşdan önce patlatayım bari...uçakta ptalamamam çünkü.

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    neyse ft beyin mesai yoğun galiba..hazırlanamamış...ben uçuşdan önce patlatayım bari...uçakta ptalamamam çünkü.

boracının şahidi şıracı??

Wed, Jan 11, 2023, 10:17 PM

Halka arz katılmak amacıyla bilançolarınızı incelediğimde;
    Şirketinizin halka arzına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanan İzahnamenin eki olan 30.09.2022 tarihinde sona eren ara döneme ait Finansal Tablolara ilişkin Eren Bağımsız Denetim A.Ş.tarafından hazırlanan Özel Bağımsız Raporunda
    Satışların maliyeti kalemindeki yarı mamül stok değişimi ile bilançonun stoklar kalemindeki değerlerin ile uyumsuz olduğunu fark ettim. Bilançonun stoklar bölümüne göre yarı mamül stok değişimi 34.400.904 olması gerekirken, satışların maliyeti tablosunda 693.749 580. olarak gösterilmiş. Bilgilerinize sunulur.
    Saygılarımla,

not: cevap verilemedi...

7. Topigi bırakıyorum diyorum yönetici gelip benim mesajımı siliyor. Benim yazmamı mı beklediniz bu topicte bir mesaj silmek için ? Adamın 2 aydır yapmadığı soytarılık kalmadı neredesiniz ?

8. Bugünkü dususte qnb 1 milyon mal satti. Karsisinda karsilayacak alici olmadigindan bukadar düştü.

Sayfa 43/274 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •