Sayfa 279/279 İlkİlk ... 179229269277278279
Arama sonucu : 2231 madde; 2,225 - 2,231 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --hemen konuyu başka mecralara çekmeye başla...tornistan...ne oldu Yüce TÜrk Devletine hakaret suçu???..hani delilin??
    Dikkatli okursan gorursun...getrsemde anlmayacaksin...

Cevap istiyorsan once cevap ver.....

Mecranin ne olduğuna sen mi karar vereceksin...

Mecra senin bana verdiğin cevaplar....

Buyur bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ulkernden harac isteyen gida dedektifini burada guzelleyn burak...... açıklamanı yap....

Eskiyalri nasıl savunuyorsun
    eşkiya mı dediniz...

eşkıya ise devlete suç duyurusunda bulunun...yazması engellensin ve cezasını da çeksin...birine eşkıya demek hakarettir...ispatlayamazsanız ciddi tazminat ödeyebilir siniz?...bir avukatınız var ise sorun...

3. --iddia eden, iddiasını getirir...delillendirir...getiremiyorsa iftira ediyor demektir...

İFTİRA SUÇU.
    https://barandogan.av.tr/blog/ceza-h...ucu-nedir.html

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    eşkiya mı dediniz...

eşkıya ise devlete suç duyurusunda bulunun...yazması engellensin ve cezasını da çeksin...birine eşkıya demek hakarettir...ispatlayamazsanız ciddi tazminat ödeyebilir siniz?...bir avukatınız var ise sorun...
    bulunsamda haberin olmaz....

5. --ben bilmediğinizi kabul ederek sizleri kibarca uyardım...gerisi size kalmış...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben bilmediğinizi kabul ederek sizleri kibarca uyardım...gerisi size kalmış...
    Bana herhangi bir uyari yapacak yetkinlikte değilsiniz...sizden daha az bildiğim birşey yok....

İsinize bakınız bay burak

7. Ft2 nickli Burak bölük ulker bilançosunda ususlsuzluk olduğunu iddia etmektedir....ancak hic bir yasal girişimde bulunmam.lamaktadir...

Kendisine hatirlatildiginda nasil yapacağını bilmediğini idda etmiştir....kendisine izlemesi gereken yol anlatılmistir.....

Herhangi bir geri dönüş yapamammistir....

Sayfa 279/279 İlkİlk ... 179229269277278279

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •