Sayfa 246/320 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2555 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Stoklar bitse nolur adam ürünleri zami geçirir öyle satar

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --evet,,,bura için öyle öngörüm var orta-uzun vadede...ama gelişmiş-zengin ülkeler ve marka değeri olan şirketler istisna....

--eldeki stoklar azalıp bittikten sonra göreceğiz...
    O elindeki.beles çikolatalari.zamli alır yersin

3. Araç satışları nasıl düştü bu ay biraz lükse kaçan pahalı ürün satışlarında epey satış düşüşü olacaktır ev araç vb insanlar parasını faize yatırıyor ev araç alacağına
    Bu konuda en şanslı sektör gıda zamları fiyatına en rahat şekilde yansıtabiliyor son zamanda dünyada gıda fiyatları düşerken Türkiye’de çok artması hatta en yüksek enflasyon gruplarından son 1-2 yılda buna rağmen satışları düşmemiş

4. https://x.com/fintables/status/17865...d8F2ZUHt93mWtw
    Burada Ülker’e pahalı diyen ne bileyim sürekli kötüleyen ft2 bile ciddi potansiyeli var dedi ülkerin
    Kontr bist 30 kağıdı 318 milyon favök 53 milyar pd

Ülker bist 50 kağıdı 10.7 milyar favök 42 milyar pd
    Bazıları geleceği çoktan fiyatlamış geçmiş sıra fiyatlamayanlara gelecek elbette

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Stoklar bitse nolur adam ürünleri zami geçirir öyle satar
    Gecirdi zaten.....

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Gecen sefer diyordu ki son çeyrek marjlar kötü gelecek....olmadi....ilk ceyrek kötü gelecek dedi....bakti oda tutmayacak şimdi de diyor ki stoklar bitsin gorcez....

Ulkerde stok bitmez.....bir kg cikarsa bir kg girer....
    --kötü gelecek demedim...çok iyi olarak kabul edilen (4. çeyrek) bilançoyu gördük...piyasa prim vermedi...

--dediğimi iddia ettiğiniz yazıyı getirin...

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    https://x.com/fintables/status/17865...d8F2ZUHt93mWtw
    Burada Ülker’e pahalı diyen ne bileyim sürekli kötüleyen ft2 bile ciddi potansiyeli var dedi ülkerin
    Kontr bist 30 kağıdı 318 milyon favök 53 milyar pd

Ülker bist 50 kağıdı 10.7 milyar favök 42 milyar pd
    Bazıları geleceği çoktan fiyatlamış geçmiş sıra fiyatlamayanlara gelecek elbette
    --ben potansiyeli olduğu için gittim...gördüm...potansiyeli inkar etmiyorum ki?...potansiyel hızar gibi değil; keser gibi

--satılıp satılmadığını bilmem...biraz önce, orta üzeri alım gücü olan bir yerdeki lüks markete gittim...Nestle nin 60 gramlık tüm çikolatalarında ciddi indirim vardı...kasa kenarına yığılmıştılar...21.95 TL fiyattan ...son kullanım tarihlerine baktım 2 ile 6 ay arasındaydılar...alım gücü yüksek yerler böyle ise...diğerlerini de siz hesaplayın...

Sayfa 246/320 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •