Sayfa 256/256 İlkİlk ... 156206246254255256
Arama sonucu : 2043 madde; 2,041 - 2,043 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bahane değil...gerçekler...
    Sen istediğine güven istediğine güvenme tamamen özgürsün. Ama gelip burada milleti manipüle etme. Varsa bir şikayetin zararın git davanı aç hakkını orada ara. Anlattıklarına göre güzel de para kazanmışsın burada daha neyin kaşıntısı içindesin ? Git zararda olduğun şirketin yabancı ortaklarıyla uğraş mesela neden yüksek fiyattan lastikleri kakalayıp karı kaçırdınız de ? Kafandaki hayal dünyasında yaşayıp burada bu masalları anlatma

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Sen istediğine güven istediğine güvenme tamamen özgürsün. Ama gelip burada milleti manipüle etme. Varsa bir şikayetin zararın git davanı aç hakkını orada ara. Anlattıklarına göre güzel de para kazanmışsın burada daha neyin kaşıntısı içindesin ? Git zararda olduğun şirketin yabancı ortaklarıyla uğraş mesela neden yüksek fiyattan lastikleri kakalayıp karı kaçırdınız de ? Kafandaki hayal dünyasında yaşayıp burada bu masalları anlatma
    --neyi, nerede, nasıl ,ne zaman ne amaçla yazdığım seni ilgilendirmez...bunun için sizden icazet alacak değilim...

--rahatsız oluyorsanız, okumazsınız... o kadar.....manipüle eden sizlersiniz...doğru olanın yazılmasını neden istemiyorsunuz..3. kişilerin doğru bilgilendirilmesine engel olmaya çalışmak manipülasyon olmuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ben de anlamadım nasıl becerebilmişler. Büyük sürpriz.
    --masa başında yazarsanız, her sene vermiş olduğunuz tabloyu vermezseniz, becermek çok kolay...madem bir kere bulaştık bir yapacağımıza beş yapalım diye düşünmüşler ki, mızrak çuvala sığmamış...nasıl olsa tek akıllı onlar...yarın, denetlemesi gerekenlerden birileri hesap sorunca, tek yapan ben miyim, o yapıyor o da yapıyor, şu da yapıyor, ben günah keçisi miyim? derler..

Sayfa 256/256 İlkİlk ... 156206246254255256

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •