Sayfa 269/269 İlkİlk ... 169219259267268269
Arama sonucu : 2148 madde; 2,145 - 2,148 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. --ilgili devlet mercileri hangileri; nasıl şikayet ediliyor...biraz açın da yapalım...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ilgili devlet mercileri hangileri; nasıl şikayet ediliyor...biraz açın da yapalım...
    Genel Kurulda muhafelet şerhi koydurup ardından hukuki süreci başlatabilirdiniz. Madem yapmadınız tatava yapmayın burada. Şirketi beğenmiyorsan almazsın burada manipülasyon yapıp şirketi kötülüyorsun yaptığın suç.

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Genel Kurulda muhafelet şerhi koydurup ardından hukuki süreci başlatabilirdiniz. Madem yapmadınız tatava yapmayın burada. Şirketi beğenmiyorsan almazsın burada manipülasyon yapıp şirketi kötülüyorsun yaptığın suç.
    --soruyorum...şerh var...hukuki süreç derken neyi kast ettiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sayın Valentine daha önce 4.5 milyar favök beklediğinizi yazmıştınız ilk çeyrekte satışların fazla yükseleceğini yada favök marjının yükseleceğini mi düşünüyorsunuz biraz detay isteyebilir miyim fikirlerinizden Diğer forumdaşların favök satış beklentisi var mı acaba şimdiden teşekkürler
    Sevgili dostum topiği toparlamaya çalışıyoruz ama güzel bilgiler arada kaynıyor maalesef. Bir ara hepsini toparlayıp ön sayfalara taşımak lazım hepsini

Favök kısmı için net bir tahminim yok ama ilk çeyrek 3,5 milyar gelebilir diye düşünüyorum. İlk çeyrek kur tarafından kambiyo zararı yazacaktır. Malum kurda bir miktar artış oldu seçim öncesi

2. çeyrek çok daha iyi bilanço açıklar diye düşünüyorum. Döviz stabil gidiyor 2. çeyrekte, bu durum bütün yıl böyle sürebilir ve bu Ülker için rekor karların gelmesi demektir

İlk çeyrekte 18 milyar ciro 3 milyar kar beklentim var. 2. çeyrek bu rakam 4 milyar civarı olabilir. Bu yılı 12-13 milyar karla kapatacaktır diye düşünüyorum

Ülker çok iyi bir yola girdi, bir yol kazası olmaz ise karları kar topu gibi büyüyerek devam eder bundan sonra

Ülker şuana kadar ne bu karlılığı fiyatladı nede içinde ki yaklaşık 10 milyar dolarlık gizli değeri fiyatladı

Görelim Mevla neyler, neylerse güzel diyelim

Sayfa 269/269 İlkİlk ... 169219259267268269

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •