Sayfa 280/280 İlkİlk ... 180230270278279280
Arama sonucu : 2235 madde; 2,233 - 2,235 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam geçen sene 2. Çeyrek 2 milyara yakın zarar vardı döviz artık hedge yapılıyor yeni yönetim özellikle Cfo çok iyi işler yapıyor Murat Ülker yönetim kurulundan çıktı profesyoneller yönetmeye başladı pladis CEO ve Hintli cfo yönetime girdi önem gıda birleşmesine genel kurulda soruya yapıyı düzene sokma amacı demişler bu çeyrek ve 3 ay sonra gelecek 2. Çeyrek ile fk 5 lere düşebilir bu alınan döviz kredilerinin kullanılışı şirketin yönünü belirleyecek bakalım hayırlısı size katılıyorum yeni yeni iyi yönetilmeye başlandı eğer zaten hep öyle olsaydı dediğiniz değerde olurdu
    Aynen öyle, bizde bu yeni yönetim ile daha şeffaf ve düzgün bir yola girmiştir beklentisiyle girdik hisseye. 2024 yılı Ülker için milat olmalı, yaşayıp göreceğiz. 2 hafta sonra güçlü bir sinyal alırsak uv için tutarız. Saçma sapan bir bilanço gelirse vedalaşırız

Bu yıl 14 milyar kar beklentim var, 10 fk gibi makul bir değerden fiyatlansa bile 140 milyar piyasa değeri demektir. Buda hisse fiyatı olarak 380-400 tl demektir. Bir yol kazası olmaz ise beklentim budur

2. Her Allahın günü zararına işlem. Hayır kurumu musun aracı kurum musun ?

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Her Allahın günü zararına işlem. Hayır kurumu musun aracı kurum musun ?

Info ve bofa bugün degilki aylardır baskıyor nereye kadar belli değil

Sayfa 280/280 İlkİlk ... 180230270278279280

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •