Sayfa 788/788 İlkİlk ... 288688738778786787788
Arama sonucu : 6303 madde; 6,297 - 6,303 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    nasıl bir kayıptan bahsediyorsnuz ..bileşigi geçtim direk 75 yıllık yapsa...başabaş seviye 56,50 lara geliyor...tam bir sene sonra dolar öngörünüz 56,50 üstümü ?
    Bence cok daha üstü olur.

Simdi politikalari bu, enflasyon dusuyor imaji, dolar yukselmiyor imaji yaratmak.

Bunlar tutmaz.

2. Cemsoy Kardesim, sen toptan gida ile ugrasan birisin, gidisati ilk once senin hissetmen lazim.

3. Artan kredi karti, tuketici kredi borclarina bakin.

Borc yigiliyor.

Diyor ki, agzindaki ekmegi bana ver, sen cennette doyarsin.

4. Çocuktur dahi demiyorlar, bu çocuğu gözaltına aldıran korumanın ben taaa...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. İki yüzlü rektör

ABD üniversitelerindeki Filistin eylemlerine yapılan saldırıyı kınayan ODTÜ Rektörü Verşan Kök, bahar şenliği için yapılan eylemlere soruşturma açtı.

ODTÜ'nün geleneği bahar şenliğinin iki güne indirilmesi ve Devrim Stadyumu’na izin verilmemesi üzerine “Şenlik Devrim Sahnesiz Olmaz!” eylemi başlatan öğrenciler tüm baskı ve engellemelere rağmen alternatif şenlik hazırlıklarına başladı.

6. Israil'den adam getirip basa koysan, bunun kadar zarar vermez diyor, sokak roportajinda.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Çerez parası dediği 3 milyar lira 2 milyar dolar gayme demek yani bugün için 64 milyar gayme.

Tasarruf önlemleri diye açıklanan zırvanın 3/2'si bu 64 milyar gayme.

Bütçe 11 trilyon gayme tasarruf 100 milyar gayme, tasarruf % 0.9 yani % 1 bile değil.
    Bu senw öngörülen bütçe açığı 2.7 trilyon yapmak istedikleri tasarruf 100 milyar yani değil bütçenin bütçede düşünülen açığın 27 de biri trışkalık buradan başlıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 788/788 İlkİlk ... 288688738778786787788

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •