Sayfa 406/666 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5325 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    g.tü gidişen Reha başkanımı buluyor. Ben ramazan da sakin kalacağım bayrama kadar Reha başkanım güzelce bunları halletsin. Ben Ramazan dan sonra dalarım bunlara. Gidişenler lütfen sıraya girin araya kaynak yapan olmasın.
    ya sende ne yüzsüz ukala bir tipsin illa ki birilerine yağ yapacan.... moruk oldun hep aynı tip belden aşağı utanmaz arlanmaz....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bir başka şak şakçı da bu rehanın trolü.....bunlar birbilerinin yamağı....birbirlerini alkışlarlar görünüşte ama birbirlerini de kuyusunu kazan tiplerden....
    Sen bioptan çıkma seni burda dürterler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Gördüğüm kadarıyla sende Abkanın yancısı gibi duruyorsun...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yanlış gördün .... anlamadan yazma..... adam bir şey yazıyor reha denen moruk küfürlü yazıyor ....bende ona hitaben uslup yönünle uyardım....haddini bilmeyen moronlara da uyarmak gerekir değil mi....???
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Yeter ama gidin başka topicte şahlanan çalışan ama ülkeyi satan çalan yalan ve iftira ile yaşayanları övün. Yalanla iman aynı kalpte olmaz.... Hadisi Şerif

5. Küçük akıllar kişileri ve sloganları tartışır, Vasat akıllar olayları ve gelişmeleri tartışır, Büyük akıllar ise yeni ve alternatif fikirleri tartışır.

Kimsenin kimseye saldırmasını gerek yok. Herkes fikrini yazsın. Delilini verilerle ortaya koysun. Aynı fikirde olmaya gerek yok.

Misal bugün, Reha Kaya ile Sabiha Gökçen ve Hatun Sebilciyan isminin değişim etkilerini seviyeli tartıştık çok kısa. Benim fikrim ve görüşüm farklı. Reha Kayanın ki farklı. Bu bir zenginliktir. Aynı fikirde olmak zorunda değiliz. Herkes fikrini yazsın. Geriye çekilsin. Kazanan kaybeden yok. Fikirleri yazalım ama delillerle verilerle.

Misal ben İBB batak dedim ve delillerle yazdım geçen gün ve bence bu bilanço ile operasyonu yürütmesi çok zor dedim. Lafı ağzıma tıkayıp saldırdılar. Bilanço berbat rezil durumda demenin karşısında isen sen de kendin analiz edip bilanço analizi getirirsin fikrini beyan edersin.

En büyük troller veri olmadan rakam olmadan Sloganlarla ve Kişiler üzerinden konuşanlar tartışmaları baltalayanlar. Bunlar ortamı geriyor. Verimsiz ve gereksiz kişisel tartışmalar oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    La manyakmısın angarada adam mı kaldı.
    Bayramda ne bok yemeğe angaraya geliyon
    Gelnayvalığa döv beni hem deniz manzarası hem deniz havası stresinide atarsın
    Rakı/balık da varmı?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. 2024 sonunda emekli sayısı 18.000.000’a çıkacakmış !

Bugüne şikayet etmeyin, 2025’ten iyi durumda olmanın keyfini çıkartın.

////

Bay Kemal, Meral Akşener meydanlarda EYT yapıcaz deyince

İSTEMEZÜK diyecekti bu halk,

Şimdi pasta küçüldü, paylaşması zor oldu !

Sebep CHP ve İyi parti.

Reis EYT çıkartmayacaktı.

Dudu paylaşmış..........

https://twitter.com/vaziyetcomtr/sta...86503746973884

Amcam direk damardan girdi

Sayfa 406/666 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz