Sayfa 653/653 İlkİlk ... 153553603643651652653
Arama sonucu : 5220 madde; 5,217 - 5,220 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,632
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arkadaş 8 kardeşti. Konuştular annesi üzerinden kendine bir araç aldı 3 yıl sonra qnne ölünce miras paylaşılırken araba üzerinden kavga çıktı. Diğer kardeşlerin bir kısmımaraçta bizimde hakkımız var vergi avantajının bize düşen payını verecen yada araç satışa çıkacak dediler. Yarısıyla konuşmuyor
    3 kardeşiz, almadım ben de....

%90 çok rahat çıkar annemde..

ölünce mal ortak oluyor mecburen.. uğraşamam dedim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,632
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım o gps olcak da

eğer rapor %90 ve üzeri değilse diğer aracı kişinin kendisi kullanması lazım e bi yerde çevirmeye giriyorsa bedeli ödenmeli
    birinci derece yakını kullanmak zorunda... %70 olsa 80 yaşında ehliyet mi alacak..

aracı hastaneye getir götür için izin veriyor devlet..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3. Herkes engelsiz olsun da, arabanın taaa...

Tabi ki vatandaşını bu yollara saptıranın da...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Lösemi geçiren kızım ve göğüs kanseri karım var bilgisi olan cevap verebilir mi. Ben can derdinde uğraşamadım birde bilgim yoktu hala yok. Bazıları lösemi raporu ile almış nasıl oluyor bilmiyorum. Başkanım bilgin varmı. Kızım lösemi geçirdi sadece takipte o da bu sene son.

Sayfa 653/653 İlkİlk ... 153553603643651652653

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •