Sayfa 731/842 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 6732 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Ben bir tane kavun aldım , tadı fena değil aroması güzeldi..74 kağıt verdim , kilogram 38.9 migros ...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bosch buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık Makinesi üçü 47 binden başlıyor kampanya yapmışlar.
    Bizim oğlan kız beğenmiyor..
    Teknikte zorlama yoktur..

Trol yoksunluğu belirtileri başladı, yakında ağzımız kurur, elimiz ayağımız titremeye başlar.

İyi bir yalama trolün yerini, ne karpuz ne kavun ne de kiraz tutar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Bir insan ne yeyip yemediği niye entrese ediyor seni ister ahtapot yerim ister böcek ister fare seni ne alaka ediyor acaba .

Benim hayatım benim kararım kimin şeyine

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bir insan ne yeyip yemediği niye entrese ediyor seni ister ahtapot yerim ister böcek ister fare seni ne alaka ediyor acaba .

Benim hayatım benim kararım kimin şeyine
    My life my choices.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Mutfaklarda kullanılan doğalgazdaki 25 m3 lük indirim 01.05.2024 itibariyle bitti. 06 Mayıs (bugün) 23 m3 lük fatura geldi hemen. Firma ay sonu okuması yapmayıp faturayı geçirmiş hemen.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Özgür Özel önce anayasa mitingi dedi yapmadı, Taksime çıkacağız dedi arazi oldu, kaldı bir tek emekli mitingi onu da yapmayacak.

Bir lider 3 ayda 3 kere göt atmaz, ya dediklerini yapacaksın ya da çeneni kapatacaksın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Halkın 1 Numara yaptığı Parti Lideri Kendini Koltuk Değneği olan Parti ile aynı seviyede olduğu söylenince ikna olmuş..muş...

Halkta bunları adam zannedip tepkisini bunlar üzerinden gösterdi...Bu adam Boşçacıdan daha fazla koltuk değneği olacağının ilk sinyalini çaktı gibi duruyor....

Görüşmeden yeni detaylar! Oturma düzenine itiraz eden Özel, Bahçeli'nin adı zikredilince ikna olmuş

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Özgür Özel'in AK Parti Genel Merkezi'nde yaptığı görüşmeden yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Görüşmenin yapıldığı salondaki oturma düzenine Özel'in itiraz ettiği, AK Parti kurmaylarının da "MHP Lideri Bahçeli ile görüşmede de aynı düzen uygulanıyor" diyerek Özel'i ikna ettiği öğrenildi.

https://www.msn.com/tr-tr/video/popu...0a009599&ei=44
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Şimdi 1.Parti başkanı Bayram değil Seyran değil 2.Parti lideri ile neden görüşmek istedi a.q...

Ben CHP nin seçim reklamlarına baktığımda ve Bu adamın seçim sonrası erken seçim açıklamalarından anladığım CHP içerisindeki derin yapı TAK parti ile pazarlık yapmak için bu giriimde bulundu...Pazarlık yerel yönetimlere siz destek olun bizde sizin İktidarınızın devamı için sözde Muhalifliğe devam edelim gibi duruyor...

Türkçe meali siz bizim ekmeğimizle oynamayın bizde sizinki ile Halk mı koy d.ötüne gitsin ..Dikilen zaten dikilmiş kendini kurtaracaklara Reis olarak destek at mıydı!!!!!

Zamanla bunu göreceğiz ama Eğer CHP bu misyonu üstlenmese büyük olasılıkla Halk Hocanın oğluna bu misyonu verecektir....
    Özgür Özelin Halkı özellikle de Emeklileri düşündüğünü zannetmiyorum...

Ortamı yumuşatarak Merkezi yönetimin yereller üzerinde ki baskıyı kaldırarak Kendi adamlarını Mütehitlerini zengin etme yolunu asfalt dökmeye çalışıyor....Benim pencere den görüntü bu...

Umarım yanılıyorumdur....

Yolsuzluk ve Yoksulluk üzerinden partide Mansur var ; İmamoğluda sürekli İsrafın altını çiziyor ve Halk restoranları ile yoksul kesime inceden inceye yumuşak dokunuşlar yapıyor......

Sayfa 731/842 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •