Sayfa 764/764 İlkİlk ... 264664714754762763764
Arama sonucu : 6112 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. chp milli güvenlik sorunu olan arap sığınmacıların ülkelerine gönderilmesi için miting yapmalı kamu oyunda bu konuda tepki oluşturulmalı kaçak sokulan sığınmacılara ev ve iş verenler cezalandırılmalı belediye başkanları kısıtlayıcı tedbirler almalı özgür emekliler için girişimde bulunmamalı bunların ne kadar oyu olduğu biliniyor bunlar ve asgariler bir partiye oy verse kesin iktidar olur siyasal islamcılara onay veren züğürt olan moruklar ve türevleri acı çekmeli bunlara kök maaş denilerek zam verilmemeli bunlar bunalıma girip ruh hastası olmalı onay vermeyen masumlar acı çekiyor bunlar için üzülüyoruz chp ye verilen oylar şahsa verilen oylar değildir ekonomik krizle bunalan zevatlar kurtuluş ve tepki olarak ana muhalefet partisine yöneldiler siyasal islamcılarla yanaşmalarına gülücükler atılmamalı onlar arap kültüründen beslenirler güçsüz olduklarında senin dinin sana benim dinim bana derler gücü ellerine geçirdiklerinde size savaş açarlar özgür aklı eren danışmanlarla çalışmalı

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kalamardan zeytinyağlı dolma yaparsanız yarısını doldurun iç harcı ile oldukça küçülüyor çünkü kendisi .

Yemek tavsiyesidir ve lezzeti iyi bir sarmaya bile fazlasıyla basıyor
    Diyanet İşleri Başkanlığı balık sınıfına girmeyecek midye, karides, kalamar, yengeç, ıstakoz gibi deniz hayvanlarının haram olduğunu duyurdu.26 Ağu 2021

Töbe Töbe ahaliyi künaha sokacak.leyo:
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. A dream that became reality on Red Sea Coasts of Saudi Arabia - National Aquaculture Group, NAQUA

Sududi Arabistan ve Körfez ülkelerinde Karides üretim ve tüketimi çok yüksek miktardadır.
    Diyanet işleri sanırım bu bilgiden haberdardır.Farklı yorumluyorlar anlaşılan.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by Megastone Yazıyı Oku
    chp milli güvenlik sorunu olan arap sığınmacıların ülkelerine gönderilmesi için miting yapmalı kamu oyunda bu konuda tepki oluşturulmalı kaçak sokulan sığınmacılara ev ve iş verenler cezalandırılmalı belediye başkanları kısıtlayıcı tedbirler almalı özgür emekliler için girişimde bulunmamalı bunların ne kadar oyu olduğu biliniyor bunlar ve asgariler bir partiye oy verse kesin iktidar olur siyasal islamcılara onay veren züğürt olan moruklar ve türevleri acı çekmeli bunlara kök maaş denilerek zam verilmemeli bunlar bunalıma girip ruh hastası olmalı onay vermeyen masumlar acı çekiyor bunlar için üzülüyoruz chp ye verilen oylar şahsa verilen oylar değildir ekonomik krizle bunalan zevatlar kurtuluş ve tepki olarak ana muhalefet partisine yöneldiler siyasal islamcılarla yanaşmalarına gülücükler atılmamalı onlar arap kültüründen beslenirler güçsüz olduklarında senin dinin sana benim dinim bana derler gücü ellerine geçirdiklerinde size savaş açarlar özgür aklı eren danışmanlarla çalışmalı
    kardeşim benim, ne güzel özetlemişsin yüzde bin destekliyorum ve alkışlıyorum seni, itibar puanı veremedim çünkü günlük limitim dolmuş yarın inşallah,benim memleketimi dolduran sığınmacılar ve sebep olanlar kahrı prierişan olsun
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

5.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    A dream that became reality on Red Sea Coasts of Saudi Arabia - National Aquaculture Group, NAQUA

Sududi Arabistan ve Körfez ülkelerinde Karides üretim ve tüketimi çok yüksek miktardadır.
    Hanefi mezhebine göre haram, diğer mezheplerde değil..
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    A dream that became reality on Red Sea Coasts of Saudi Arabia - National Aquaculture Group, NAQUA

Bazı mezhep imamlarına göre denizden çıkan her şey helal

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En son lastiğin ne zaman patladı?

O stepneler, en yakın lastikçiye gidilsin diye, yoksa kimi arabalarda o bile yok.

Lastik patlayacaksa patlar, lastikçinin sikindemi senin stepnen.

Angara mahmuresine, lastik anlatıyorum ben de.
    Arkadaş don lastiği anladı herhalde

8. İşte bu yüzden nankör emekli ve asgari ücretliye para yetişmiyor.

Şimdi sorulur, efendim diyanetin haftada 4 gün döner, ızgara, haşlama et yemesi mi, onlar din adamı bol bol sıçmaları lazım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 764/764 İlkİlk ... 264664714754762763764

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •