Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130
Arama sonucu : 1037 madde; 1,033 - 1,037 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,849
    Doctrine tahtada lot sayıyor akşam takasın haberini verir !..
    Benim tahminim bu gün 14022.5 TL den kapatırız.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,236
    İyi de sayın bakanım şirket bilgileri sır gibi saklıyor nasıl yapacağızBilgimiz yok ne zaman yatırım bitiyor ne zaman seri üretim başlıyor diğer fabrika ne olacak?
    *Şimşek: Borsa bir oyun alanı değil; Bilgiye, analize dayalı değerlendirmeler üzerinden kararlar vermemiz lazım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    İyi de sayın bakanım şirket bilgileri sır gibi saklıyor nasıl yapacağızBilgimiz yok ne zaman yatırım bitiyor ne zaman seri üretim başlıyor diğer fabrika ne olacak?
    *Şimşek: Borsa bir oyun alanı değil; Bilgiye, analize dayalı değerlendirmeler üzerinden kararlar vermemiz lazım
    Ahhaaaa,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,236

egefrencom
    23-26 Mayıs tarihleri arasında Automechanika İstanbuldayız! Tüm ziyaretçileri ve katılımcıları standımıza bekliyoruz.

We are at @automechanikaistanbul between 23-26 May! We welcome all visitors and exhibitors to our stand.

Salon/Hall: 5
    Stant/Booth: C105
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Sayın Babatolien,
    150 lot egeen temettüdü ile bugün itibarıyla sadece bir lot egeen alabiliyor...
    Geriye kalan 149 lot'un maliyeti kaç yıllık temettü ile sıfırlanır acaba.
    Bunu şunun için sordum. Burada milletle alay edercesine egeen temettüsü ile ev aldığını, beş yılda maliyeti sıfırladıklarını yazacak kadar insanları saf yerine koyup egeen muhabbeti yapanlar bile çıkmıştı da. Aslında sorunun muhatapları onlar.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kimler yazmış bilmiyorum ama egeen temettüsü ve al ver ile ben ev aldım. Çok şükür. Tabii olarak bende 10 yıldan fazla egeen var. Adedi bende saklı kalsın. Hem ev aldım hem de sayısını artırdım. Kimse ile de dalga geçmeden yazıyorum. Gerçeği yazıyorum. Hayal diyenler için yazıyorum. Borsa da sabreden kazanır. arada ufak tefek al ver yaparım. Mesela dün 10 tane extradan aldım. 13850-13820 aralığından bugün verdim 14200 lerden. Aşağıya gelirse tekrar durumu değerlendiririm. Biraz teknik, biraz ortalamaları değerlendirmek genel olarak isabetli işlem yapmaya hizmet etmektedir. Önemli olan şirketine güvenmektir. Yok fiyatı şişikmiş, yok temetüsüne yönelik beklemek doğru değilmiş, bunlar bana göre pek önemli değil. Fiyatın aşağıya gelmesine ben gülerim. Keşke gelse porfoy zarar etsin sıkıntı değil. Tekrar yükselir. Ama alım yapmak için fırsat doğar. Zaten düşüşlerde az bir dermanımla durdurmaya çalışıyorum. Ama kimse de teşekkür etmez. Alana da, satana da hayırlı olsun.

Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •