Sayfa 108/108 İlkİlk ... 85898106107108
Arama sonucu : 859 madde; 857 - 859 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Burayı okuyunca insanın kafası karışıyor kimi sat diyor kimi al diyor kimi bir cacık olmaz diyor rakamlar veriliyor, kimi bist 30 alın diyor herkeste bir yönlendirme çabası var. Çok fazla temel, teknik bilmediğini söyleyen Sn. İronarmın yazısını çok daha mantıklı buluyorum. Bir haftada ne değişti şirket mi battı ne oldu? Adamlar oyun oynuyor al sat yaparak paralarını daha da büyütüyorlar sizlerde yapın yapamayan varsa alıp yatacak, yatan adam da kazanıyor bende 700 tl den 1000 üzerlerinden vs. aldım satmadım bende kazandım. Bu bedelsiz gelecek arkadaşlar bu enflasyonist ortamda gitmez. Bakın her hafta yeni sermya artırım haberleri geliyor benim kanımca bu yıl yüksek bedelsiz potansiyelli hisselerden bir ikisi açıklayacak zaten birinin açıklaması diğerlerini de tetikliyor.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Burayı okuyunca insanın kafası karışıyor kimi sat diyor kimi al diyor kimi bir cacık olmaz diyor rakamlar veriliyor, kimi bist 30 alın diyor herkeste bir yönlendirme çabası var. Çok fazla temel, teknik bilmediğini söyleyen Sn. İronarmın yazısını çok daha mantıklı buluyorum. Bir haftada ne değişti şirket mi battı ne oldu? Adamlar oyun oynuyor al sat yaparak paralarını daha da büyütüyorlar sizlerde yapın yapamayan varsa alıp yatacak, yatan adam da kazanıyor bende 700 tl den 1000 üzerlerinden vs. aldım satmadım bende kazandım. Bu bedelsiz gelecek arkadaşlar bu enflasyonist ortamda gitmez. Bakın her hafta yeni sermya artırım haberleri geliyor benim kanımca bu yıl yüksek bedelsiz potansiyelli hisselerden bir ikisi açıklayacak zaten birinin açıklaması diğerlerini de tetikliyor.

Karton da böyle söyleyenler vardı hatta şu kadar yıl olmaz diyende.

2011 de 25 TL den beri takip ederim.YTD.

İş varsa şirkette büyür.

Teknikdeki durumu paylaştım.Burası tutarsa iyi olur yoksa iş bitmediki.

Haber kaynaklı her zaman zıplarız
    .

Tek merak ettiğim 4 aya yaklaşıyor görüşme haberi geleli ,ne bitmez görüşmeymiş yahu.

uyuma yatırımcı ilişkileri spk mı arasın sizleri.YTd.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Burayı okuyunca insanın kafası karışıyor kimi sat diyor kimi al diyor kimi bir cacık olmaz diyor rakamlar veriliyor, kimi bist 30 alın diyor herkeste bir yönlendirme çabası var. Çok fazla temel, teknik bilmediğini söyleyen Sn. İronarmın yazısını çok daha mantıklı buluyorum. Bir haftada ne değişti şirket mi battı ne oldu? Adamlar oyun oynuyor al sat yaparak paralarını daha da büyütüyorlar sizlerde yapın yapamayan varsa alıp yatacak, yatan adam da kazanıyor bende 700 tl den 1000 üzerlerinden vs. aldım satmadım bende kazandım. Bu bedelsiz gelecek arkadaşlar bu enflasyonist ortamda gitmez. Bakın her hafta yeni sermya artırım haberleri geliyor benim kanımca bu yıl yüksek bedelsiz potansiyelli hisselerden bir ikisi açıklayacak zaten birinin açıklaması diğerlerini de tetikliyor.
    Sayın Cevdet 060 size aynen katılıyorum.Rakam vermeler çoğumuzu etkiliyor olabilir.Arada sırada belki olur ama devamlı rakam vermeler bana göre doğru değil.Cok eski olmama rağmen örneğin sabah açılışta ben de panik yaptım.Arkadaslarin bu duruma dikkat etmeleri gerekir diye düşünüyorum.Selamlar.ytd

Sayfa 108/108 İlkİlk ... 85898106107108

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •