Sayfa 49/49 İlkİlk ... 39474849
Arama sonucu : 391 madde; 385 - 391 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

Bilanço yorumu yapan ve yapacak arkadaşlara teşekkür ederiz. ihtiyacımız var bilgiye

2. Son iki bilanço çok iyi gelmemesine rağmen yukarı yönlü fiyatlama yaşadık dökülen lotlardan ötürü heralde bu bilanço son iki bilançoya nazaran iç güveysinden hallice gibi bu sefer öncesinde fiyatlama yaşadık hallice durumundan olsa gerek birşeylerinde başlangıcı olur inşaallah diye temenni edelim daha iyi olmasını bekliyo ve inanıyoruz üstatlardan uzman yorumu alırsak seviniriz

3. Mayacıya 12.7 milyon ceza yazmış SPK

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Mayacıya 12.7 milyon ceza yazmış SPK

Böyle bir haber yok!
    Elinize ne geçiyor?
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Böyle bir haber yok!
    Elinize ne geçiyor?
    Var. Bugün yayınlanan SPK bültenine bakın!

Ceza alan kişi aşağıdaki a,b,f eylemlerini gerçekleştirmiş (bültene göre )

Emir veya işlemlere ilişkin piyasa bozucu eylemler MADDE 5 –(1) Tek başına ya da birlikte hareket eden kişiler tarafından borsa ve teşkilatlanmış diğer piyasalarda gerçekleştirilen, sermaye
    piyasası araçlarının fiyatları, fiyat değişimleri, işlem hacimleri, işlem miktarları, işlem oranları, emir miktarları, emir oranları, emir iptal miktarları, emir
    iptal oranları veya emir gerçekleşme oranları gibisermaye piyasalarının işleyişi veya sermaye piyasasıaraçlarının fiyatlarının belirlenmesiyle ilgili veriler
    dikkate alındığında önemli veya etkili kabuledilebilecek nitelikte;
    a) Alım veya satım yapılması, hesap hareketi gerçekleştirilmesi,emir verilmesi,emir iptali veya emir değiştirilmesi,
    b) Farklı fiyat kademelerine emir iletilmesi,
    c) Bir dakikadan daha az zaman dilimlerinde piyasadaki en iyi alım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi alım fiyatından daha düşük fiyatlı satım
    emri ya da piyasadaki en iyi satım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi satım fiyatından daha yüksek fiyatlı alım emri iletmek şeklinde yön değiştiren
    emirler verilmesi,
    ç) Kendinden kendine veya karşılıklı işlemler gerçekleştirilmesi,
    d) Açılış veya kapanış fiyatlarınıetkilemeye yönelik işlemler yapılması,
    e) Gün sonu veya vade sonu uzlaşma fiyatlarınıetkilemeye yönelik işlemler gerçekleştirilmesi,
    f) Fiyat yükseltici, fiyat düşürücü veya fiyatısabit tutmaya yönelik işlemler yapılması,

7.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Var. Bugün yayınlanan SPK bültenine bakın!

aynen gitti 125 bin lot.pkart anca oder)

Sayfa 49/49 İlkİlk ... 39474849

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •