Sayfa 898/1005 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Kesinlikle.Bir yerde biri şöyle demisti: " Gerçek dindar kulun kula soracağı soruları sorandır( Nasılsın? Bir ihtiyacın var mı? vb.) dinci ise Allah'ın kula soracağı soruları sorandır( Namaz kıldın mı? Niye oruç tutmuyorsun vs.) Neyse herkesi inancına sonsuz saygılar. Sonuçta herkesin aklı var ve bi zahmet kullansın.
    Güzel yazı. ++++++++

Lamborghini arkadaşının çıkar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Berna Gülpınar
    @berna_gulpinar
    ·
    17s
    Ekmek Üreticileri Sendika Bşk. Cihan Kolivar:

"15 Mayıs'ta ekmeğe zam bekleniyor. Maliyet artışları nedeniyle bir somun ekmek, semtine göre 12-15 TL arasına çıkacak."

Ekmeğe zam başka şeye benzemez. Sosyolojik boyut içerir. Toplumsal piramidin en dipteki katmanını vurur!

Tarım ve hayvancılığa çözüm bulmadıkları sürece vatandaşın normal hayatta kullandığı besinler hep yüksek fiyatlardan satılacak.
    gerçi bu ithalat üzerinden yandaş bir kesim güzel paralar kaldırıyor ha bunları geçebilirler mi onu görücez.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Doğruysa bu ne saçmasapan iş ya… iyice zıvanadan çıktılar.. mafya emniyet siyaset oyun döndürüyorlar… biz de maaşlarını ödüyoruz bu zibidilerin

4. TGRT HABER
    @tgrthabertv
    ·
    2s
    Kabine toplanıyor! Emekli ve dar gelirli için atılacak adımlar masada
    FORMASYON AVCISI -53

5. Fahrettin Altay
    @FahrettinAltay_
    ·
    11s
    Kısa zamanda ABD’yi geçmesi belki mümkün değil ancak gözler önünde yeni bir dünya gücü doğuyor.

Fujian ile ABD dışında süper uçak gemisi üreten ikinci ülke ve Chang'e 6 misyonu ile Ay’ın uzak tarafından örnek alacak ilk ülke Çin olacak.

https://twitter.com/FahrettinAltay_/...07969000472937

çok gerideyiz çok
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

bulut abi grafı paylaş diye yazılıyor hep stoplos soruluyor o sizin maliyetinize bağlı daha önce ne dediysek grafta benim elimdeki tahtalarda maliyetlenme bölgem flamanın dibi 2.88-2.90 bölgesi ,sabah açılışta satıp tekrar aldığım 3 mayıs için koç bank 30.50 maliyet.
    3.06 üzeri hacimli kapanış gerekli izleyelim görelim.
    yarışmacı arkadaşlara başarılar
    26.04.2024 paylaştığım basit bir grafla anlattığım önce formasyon hedefim olan 3.13 gerçekleşti devamında beklentim olan 3.20-25 bandı hedefim vardı , cuma kapanışı 3.18 üzeri oldu pazartesi gapli bir açılışla oyun başlar.3.20-3.25 arası görülmesini bekliyorum bu bölgeden kar satışı beklentim mevcut .
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    26.04.2024 paylaştığım basit bir grafla anlattığım önce formasyon hedefim olan 3.13 gerçekleşti devamında beklentim olan 3.20-25 bandı hedefim vardı , cuma kapanışı 3.18 üzeri oldu pazartesi gapli bir açılışla oyun başlar.3.20-3.25 arası görülmesini bekliyorum bu bölgeden kar satışı beklentim mevcut .
    yarın sert yukarı açsın spek o zaman.....
    zarları hileli atacaklar ....gaplı açacaklar diyorsun......bizde bekliyoruz.....anladığım yükselişin sonuna gelindi.....hep coşku ve müzik devam ederken borsada....birileri bir anda o coşkunun müziğini durduracak......o gün hangi gün yakalayan kasasını para dolduracak.....terste kalan da kasasından servet transferi yapacak sindo.....

bimas bazı mağazalarına zabıta baskınlar düzenlemiş......sosyal medya da yayılanıyor bir kaç il ve ilçede.....Bu Türkiye geneli tüm büyük marketlere yayarlarsa iyi olacak.....

Sayfa 898/1005 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •