Sayfa 900/900 İlkİlk ... 400800850890898899900
Arama sonucu : 7197 madde; 7,193 - 7,197 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,651
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Neyse yarın borsa ne olur biraz da onu konuşalım, iyi akşamlar.
    üstte ki yazını ben değil, sen silecektin..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Emekliyken iyicene Polat Alemdar a bağlamış. Acilen iş uydurmak lazım buna. Ama alıştıkları gibi rahat, kaymaklı bir iş....
    ........

#SONDAKİKA Kılıçdaroğlu:

“Yatmam çakal yatağında, aslanlar yese beni…”

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün'ün Miami Beach'ten Lamborghini marka bir aracın da yer aldığı görseli paylaşması, gündem oldu.

41 farklı şirkette yönetim kurulu üyeliği bulunan Yahya Üstün'ün Bilal Erdoğan'ın liseden sınıf arkadaşı olduğu biliniyor.

Thy çiftlik olmuş resmen
    bunun paylaşımlarına baktım.....Thyo basın müşavirine baya eleştiriler var.....yarın borsa da thyo hissesi için etkileme durumu olabilir.....yüksek maaşlar olmamamalı bu tür halka açık şirketler daha şeffaf ve dürüst ve ehil kodrolar olmalı.....muhalefet bu oto kontrolü yapmalı.....

4. Yok birbirimizden farkımız... Sonuçta Türk insanıyız...
    .......

CHP'li belediyede nepotizm...

Bursa B.B. Başkanı Mustafa Bozbey, yeğeni Furkan Bozbey’i belediye şirketi BURKENT’e yönetim kurulu başkanı olarak atadı.

Bozbey’in baldızı da geçtiğimiz hafta daire başkanı olarak atanmıştı.

Ankara Emniyeti'nde neler oluyor:
    Ses kaydı ortaya çıktı

Ayhan Bora Kaplan örgütünün 2 numarası olduğu iddiasıyla yargılanan firari Serdar Sertçelik, davada gizli tanık olduğunu açıklamış, Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün AKP'ye darbe yaptığını iddia ederek bunu ispatlarım demişti.

Sertçelik yeni ses kayıtlarını paylaştı:
    "Serdar Bekir Bozdağ, Mücahit Aslan, Abdülhamit Gül, Fahrettin Koca, Sadık Soylu... bu isimlerle ilgili bir şablon oluşturulacak."

odatv............

görünen o ki önümüzdeki günler gündem yoğun olacak......

Sayfa 900/900 İlkİlk ... 400800850890898899900

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •