Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 97 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,663

AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni başlık yeni şans eski başlığı tavanla kapattık bu başlıkta tavanla açılır inşallah. Hisse 113.10 basliyoruz

3. https://www.echemi.com/productsInfor...lonitrile.html bu link önemli burqyada yapistirayik

4. Yeni başlık hayırlı olsun 🇹🇷🧿🇹🇷

Yeni başlıkta bir daha 100 altını görmemesi dileğiyle diyeceğim ama bölününce görecek.

Şirketin kayıtlı sermaye tavanını yükseltmesi sermaye artışının olacağını gösteriyordu zaten sadece kaç olacağı beli değildi, olması gereken maksimum artışı yapacak.
    Bedelsizin açıklanacağı günde hisseninin tavan olması da ayrıca irdelenmesi gereken bir detay,, hatta son bir haftadır agresifleşti tahta, birileri iyi sezmiş demek ki.
    Hisse bölününce tahtada eskisi gibi az lotlarla iniş çıkışlar olamayacak artık, daha istikrarlı olacak, başka ekstradan bir katkısı olmaz, faaliyetler ve bilanço önemli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki aksi akrilik çok güzel bir şirkettir alanında tektir yüksek oranı bir bedelsiz yaptık uzun yıllardır benimle 2018 yılından beri elimde tutuyorum hiç satmadım ve sürekli aldım yüklü miktarda var son işlem günü işlerin tabanı olması içeriden bir sızma olabileceği kaygısını oluşturdu ki Haklılar da yatırımcılar bende de bu kayboluştu ama şirketin direkt bilerek isteyerek bunu yaptığını zannetmiyorum şirket içinde belki bazı gereksizler bunu yapmış olabilir duyurmuş olabilirler her ne kadar böyle bir şey olsa da bu şirketin geçmişini ve geleceğine hiçbir şekilde gölge düşürmez hissi fiyatının buralarda kalacağını düşünmüyorum hisse fiyatlarını aşırı derecede agresif bir şekilde yükseleceğini ve Muhtemelen 500'lerde bölüneceğini tahmin ediyorum Tabii ki bu bir tahmin yanlış da olabilir öyle düşünüyorum buralarda kalmaz bu hisse fiyatı çıkar diye düşünüyorum

7. Son acn fiyatlarini gördünüz mü cuma baya iyi yükselmiş

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •