Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855
Arama sonucu : 6837 madde; 6,833 - 6,837 arası.

Konu: BANVT - Banvit

Arkadaşlar, genel kurulda bedelsiz çıkma ihtimali %1 dahi yoktur;kendinizi kandırmayın.Hatta,benim şahsi görüşüm 3 ila 5 yıl arasında bir bedelsiz gelme ihtimali %50 dir,diğer %50 ise 5 yıldan sonradır.Altta bir arkadaş kimin kucağına bırakılacağını söylüyor,bu hisse kucağa bırakılacak hisse değildir.Tabi ki kar satışları gelebilir ama bu karlılık devam ettiği sürece ileride 3 ila 5 binli rakamlar asla hayal değildir.
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, genel kurulda bedelsiz çıkma ihtimali %1 dahi yoktur;kendinizi kandırmayın.Hatta,benim şahsi görüşüm 3 ila 5 yıl arasında bir bedelsiz gelme ihtimali %50 dir,diğer %50 ise 5 yıldan sonradır.Altta bir arkadaş kimin kucağına bırakılacağını söylüyor,bu hisse kucağa bırakılacak hisse değildir.Tabi ki kar satışları gelebilir ama bu karlılık devam ettiği sürece ileride 3 ila 5 binli rakamlar asla hayal değildir.
    hocam 3-5 bin tl inanılmaz uçuk hedef fiyatlar bence, hisse 3 bin tl olduğunda piyasa değeri 300 milyar tl yapar tüpraşın piyasa değeri 360 milyar zaten. ha dersen ki 10 sene sonra filan o zaman mantıklı gelebilir. ama şu konjonktürde bana göre zor bi hedef. özkaynaklarını iyi bir şekilde artırırsa bu hedef gerçekleşebilir gibi. (borçluluk bittiği için güzel bir fırsat) satış hacminin globale taşınması gerekir. kent gıda örneğini vermek istemiyorum çünkü çok uçuk bir örnek (çarpanlar, özkaynaklar vs) gerçekçi bakmak istedim.

3.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku

2050 yılına kadar olurmu bu dediğiniz fiyatlar.......!!!!!!!!!!!

4. Tavuk fiyatları hızla düşüyor....!!!!!!!!!!

5. Tavuk döner yemekten millet olarak kırmızı etin tadını unuttu
    Ben de çok iyi bir şekilde devam eder mi acaba diye düşünüyorum

Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •