Sayfa 995/995 İlkİlk ... 495895945985993994995
Arama sonucu : 7957 madde; 7,953 - 7,957 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bırakın o tutarsız şaşkını lokum diyeceği yerde okum diyor eksik tahta güya aklınca Cumhuriyeti eleştiriyor elinden lokmasını alanlara kendisine kibar ahmak desinler diye beyefendi diye hitap ediyor..Gülermisiiinn ağlarmısııınn bilemedim dünyada ne tipler varmış...ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yolu düşen herkez görüşebilir bence patron çalışıyor diye tahmin ediyorum .ilgilenmese sahip çıkmasa arsa kalmazdı umarım birgün güzel haberler gelir patrondan
    İnşallah diyelim 2023 te bir tanecik bile kap atmadı bayağı umutlandığım yıldı belki bu yıl kota dönüş için bi kap atarda umutlarımız yeşerir meyve veren ağaçlarımız olur taşlanır böylede olmuyor umutsuz kapsız olmuyor gitmediğimiz yer konuşmadığımız kişi kaldımı bilmem. Sakar şakire döndük bizi gören kaçıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Bırakın o tutarsız şaşkını lokum diyeceği yerde okum diyor eksik tahta güya aklınca Cumhuriyeti eleştiriyor elinden lokmasını alanlara kendisine kibar ahmak desinler diye beyefendi diye hitap ediyor..Gülermisiiinn ağlarmısııınn bilemedim dünyada ne tipler varmış...ytd.
    S.A Çok bilmiş iki taraflı şair sen tehlikeli biri sisin allahc.c beni felç ettin her yazdığım tlf da bilgi aldığım kişinin sözleridir cumhuriyete son tlf görüşmesinden sonra ben çağrı yaptım kaynağına sorar mısın diye ve sorup cevap yazdı yine allah c.c şahit yine dalga geçmeden soru sordum sen de bir bilgi alda paylaş fitte çıkarma burada çoğumuz 50 yaşını aşmışız iftira yalan benim inancımda yok hafife alma hafif insan karakter sahibi dürüst insanları eğer bu yazın banaysa bunu senin için yazdım allah c.c herkesin gönlüne göre versin.

4. Çok hayaller kurar insan hayallerini kurduğun ne varsa yanındaki değil çok uzağındaki tanımadığı insanlar gerçekleştirir tanımadığın tanımasamda olur dediğin kişilerin kefesi metresi kilosu terazisi yoktur eksiği artısı nedir demeyen aynı yolda aynı amaç için yürüyen kim olursa olsun hakkın adaletin birleştiği nokta özü sözü insandır. Varsın, olsun olması gereken su akar yolunu insan konuşur özünü bulur.

5. Söz uçar yazı kalır herkes payına düşeni bir gün gelir alır.

Sayfa 995/995 İlkİlk ... 495895945985993994995

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •