Sayfa 79/226 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 625 - 632 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Senet verilerini ilk gördüğümde şaşkına dönmüştüm.Karşımda dünya güzeli bir kız bana "gel gel" diyordu sanki.Heyecanlanmıştım.Gözlerimi ovuşturup gerçek olduğunu anladım.Hiç beklemeden izdivacımı yaptım.
    Ama açıkça söylemek gerekirse;böyle bir senet bu halde nasıl bırakılır diye düşündüğümde ise;gerçekte borsada yatırımcının bittiğini daha iyi görmüş oldum.Sevdiğim bazı borsacı arkadaşlara Celha al dediğimde hiçbiri oralı olmadı.Ama oysa nerede dandik ve özsermayesini bile yitirmiş senet varsa ona yatırım yapıyorlardı.Bugünü görünce şok olmuşlardır.
    Burada senedin ne kadar muhteşem olduğunu zaman zaman dile getirdim.Zaten bu senede yatırım yapmış tüm kardeşlerim de aynı fikirdelerdi.
    Bu vesile ile senede inanıp elinde tutan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum.Bol kazançlar ve sağlıklar diliyorum.
    Aynen katılıyorum, evet maalesef bizim borsada nerede sansasyonel hisse var, ky gider o hisseyi alır. Çelik Halat gibi bilançosu düzgün, aktif ve pasif varlıkları zengin şirketlere pek yanaşan olmaz.

PakBaris Guest
    Bizim hissede pek fazla ky olmadığı için, topikteki üye sayımı, takas sayımı, kademe analizi yapmakla meşgulüz.

Askeri boş tutmamak için, günde üç beş defa içtima alındığı gibi 😅

3.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, evet maalesef bizim borsada nerede sansasyonel hisse var, ky gider o hisseyi alır. Çelik Halat gibi bilançosu düzgün, aktif ve pasif varlıkları zengin şirketlere pek yanaşan olmaz.
    Hisse yüzde yirmibeş yükselmiş hala yedi kişi var takip eden.
    Küçük yatırımcı küçük kalmaya mahkum gibi.
    Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (1 üye ve 6 ziyaretçi)
    aslan8864

PakBaris Guest
    Bu arada hisse tekrar artıya geçti, yükselmesine devam ediyor. Önünde direnç yok, yolu açık.

PakBaris Guest
    Çok da haksızlık etmeyelim Celha'ya bu kadarlık ilgi alaka da iyidir.

Borsanın amiral gemisi Garanti Bankası'nın topiğinde bile günlerdir kuş uçmuyor.

PakBaris Guest
    Satan neredeyse yok, herkes ucuza alma peşinde, alıcılar kademe kademe dizilmiş.

Bu 4.xx fiyatlarından pek satan olmaz artık, tahtayı yukarı çizerler yine.

Zaten 10 veya 15 bin tl alım yapılsa, hisse tekrar 5tl++.

Hissenin önü açık derken bunu söylüyorum.

7. fikri olan varmı !benim alıcılar algılamıyor.

PakBaris Guest
    Burası borsa, hisse borsası.
    Aynı tütün borsası, pamuk borsası gibi.
    Alıcılar eğer ucuza mal bulamazlarsa, mecbur yükselecek fiyatlar.
    Ki ucuza satıcı da bulamıyorlar, topu topu 3 bin lot var satışta.

Sayfa 79/226 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •