Sayfa 112/791 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 889 - 896 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    akllı olsa idi hisseyi 10 yıldır buralarda tutmazdı ..
    Kurnaz ve akıllı patronlar 10 yıl milletin üstünden iliklerine kadar emer posasınıda bize bırakır. Bence çok akıllı, vakti gelincede çıkartır fiyatı Çakar birinin eline

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yaklaşık 1 saatlik işlem zamanında sadece 34 adet satış, 20 adet alış. tahtan çok güzelmiş canım güle güle kullan
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. amcam masanın basına oturuyor yarım saatte 300 bin yapıp bırakıyor zaten gerisi algoritmik işlem

Hissede gizli saklı bir şey yoksa elbet değerini bulur.. Kapasite artışı talebi karşılamak içinse o zaman herşey yolunda ama talep tahmini artışı göz önünde bulundurularak yapılmışsa bu biraz muğlak.
    Kurumsal firma mutlaka hesabını yapmıştır.. Bilsem ki alt yapı hazır bunların hedefleri çok yüksek o zaman üstüne otur derim ama 1 aylık mazim var burda.. henüz çözemedim araştırma zamanım hiç olmuyor buradaki üstadlar sağolsun paylaştıkları kadar.. Klasik patron hissesi bedava para kullanmış yıllarca.

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Satışlar yüzde 20 artmış. Esas faaliyet karı aynı kalmış.. Bunlar bence asıl iki kalem ve herşey yolunda bir azalma göremiyorum kapasite artışı bir nevi ihtiyaç hasılı olduğundan.. yukarıda sorumun cevabını aldım buda enn iyi senaryo..
    Bir arkadaş yazmış sağolsun bu tip firmalarda ana ortak ve azınlık ortakların.. kar dağılımı değişken olunca güven ve şeffaflık sorunu oluyor. Bir yıl karın yüzde 15 ni almış diğer yıl yüzde 30 nu almış azınlık ortak.. örneğin... İnşallah sadece iştirakların hesaplaması sonucudur vede patron ayıklama yapmıyordur..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 5,77 olmuş hayırsız kağıt..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,452
    Karbuzda yata yata büyür fakat bunun işi biraz uzun sürebilir...
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

8. 5.90 da vedalasmistim

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 112/791 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •