Sayfa 45/335 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Olayları ele alırken kendi açınızdan değil tahtayı yapan açısından düşünmenizi tavsiye ederim.Mesela spek gerizekalımı ki bunca zaman kasmış bölünme stresini yaşatmadan herkesi ödüllendirsin.Zaten haber düştü 2,14 hisse şu an 2,5.Bunu da yapan emin olun bence spek zaten değil.Bilançoda var bir de.O yüzden şimdi fazla ses etmeden sonuçları görme zamanı.
    Yorum yapmadan izleyin diyorsunuz yani Aslında ses etmeden izleyin uyarısı hiç de şık bir tavır değil ama madem sordunuz yanıtlayayım. Elbette spekülatörler geri zekalı değildir. Yorumumda öyle bir kastım da yoktu zaten. Kaldı ki siz de bu cevabınızla aynı şeyi söylüyorsunuz. Spek stress yaşatıyorsa mevcut durumu kullanıyordur.

Siz ses ederek de takip edebilirsiniz. Ben rahatsız olmam. Bol kazançlar..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4. 2.58 alışlar geliyor

5. Ben onu emin olun kendi lehinize olacağı için yazdım.Biz çok konuştuk herşey zamanında.İlk yk toplantısında karar alınıp tarih açıklanır.

6. Çimento sektöründeki kötü gidişat , ilk çeyrekten sonra da devam etti. Eğer Bsoke bilançosu kötü gelirse bunu fiyatlara ne ölçüde yansıtırlar , önümüzdeki 2-3 gün için ciddi bir soru işareti.

7. 2,57 maliyetle İŞ , YAPI KREDİ ve MARBAŞ 500 bin mala girdiler. Zarar etmemeleri için yukarı yapabilirler.

8. gördüğü en yüksek seviye 2,66 idi daha önce.
    bugün bu seviyeyi aşarsa tekniğe göre yüklü dalacam kağıda.
    teknikçi arkadaşlar daha iyi bilir elbette.
    ytd.beni bağlar sadece.

Sayfa 45/335 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •