Sayfa 346/387 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Bugün çok zayıf tahta.Alcar bile artı
    Bu zayıflık vergi incelemesinden kaynaklı gibi.Yada herkesi döküp bir kap ile işi bitirecekler.

2.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Dolaylı olarak bu malı karşılayanlarında vardır bir bildiği diye umut ediyorum.Yoksa işimiz zor kv
    işimiz zor değil sn kagula27, özsermayemiz.10 milyarı bulacak belki karımız da milyarı geçecek...
    buna karşın sermayemiz 28 mil. katlanarak devam eden bir özsermaye var orta yerde ... filmin sonunu merak ediyorum kendi adıma beklemeye değer buluyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    işimiz zor değil sn kagula27, özsermayemiz.10 milyarı bulacak belki karımız da milyarı geçecek...
    buna karşın sermayemiz 28 mil. katlanarak devam eden bir özsermaye var orta yerde ... filmin sonunu merak ediyorum kendi adıma beklemeye değer buluyorum.
    Kesinlikle hemfikiriz sn.foton.Bedelsiz grubunda egeen ile birlikte en kıymetli olanı.Bfren gibi haber gönderseydi şimdi 1700-2000 civarlarındaydık.Sadece can sıkıcı kv.Ov ve uv kesinlikle üzmez diye düşünüyorum.Hatta bu kadar olumsuz kap bile gelecek olanın habercisi bence.Elimde bfren de var.PD-dd 112 iken bunda sadece 3,66

4. Sağlam bir vergi cezası mı geliyor.Başka bir halt mı var anlamadım

5.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Sağlam bir vergi cezası mı geliyor.Başka bir halt mı var anlamadım
    Bu nedir arkadaş şirket batmış gibi satılıyor.

6. Hiç değilse, bu gün tavan yapsaydın.

7.  Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Hiç değilse, bu gün tavan yapsaydın.
    Citi tam gaz satmaya devam ediyor.Bir gün yatirim finanstan diğer gün globalden.Bugunde 5400 lot sattı.Bu satışlar bitmeden huzur yok.

8. Arkadaşalar bryat cezası ne zaman bitecekti

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 346/387 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •