Sayfa 76/121 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 601 - 608 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    ne ayak bu metrodan alan satan hergün işlem yapıyor 1 -2 kademe karla yada kuruş luk karlar la günlük trade yapıyor. kim buna müsade ediyor onuda anlamış değilim, hayır metro yu kullanmanın amacı ne ? onuda anlamış değilim
    Hiç sorma
    Anlayabilmiş değilim hala .. İki kademe kar zaten al sat ile komisyon a gidiyor .. Ne dertleri anlayamadım ..
    Şöyle bit teorim var .. Sadece hacim yapmaya çalışıyorlar .. Metrodan işlem yapan gedik aynı zamanda şekerden de yapuor işlemi .. Hayır tek metro değil iş de deniz de akbankta hepsi iki kademe oynatıyor .. Var bu işte bir ****lik ama hadi hayırlısı .. Can skkıcı maliyet 155 inş kurtarırız ..

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

http://www.hisse.net/topluluk/showth...55#post1399055

haftalık hisse yarışmamıza 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Şöyle 2leri görse de keyfimiz yerine gelse

6. Attached Images Attached Images
    Bir yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım-satım önerisi değildir.

7. Bir yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım-satım önerisi değildir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 76/121 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •