Sayfa 531/644 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 5146 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. https://www.resimupload.org/r/73v3OV resimi yükleyen kadar 40 k sattı bofa.... ytd

2. bofanın kafası guzel al sattann para kırıyor zaten gerek yok toplamasına

3. Tavan olupta yuzde 5 e düşen pazartesi tavandan 3 e düşen ender kagıtlar dan kıtleyememe sorunu var baska kagıtlar tavan yapmaktan artık bıktı 10 tavan 20 tavan giden var yukarıda dedim bunun spegı can yakmadan goturmuyor yarın İcin tahminim eksi 1_2 ler cuma tekrar hareket

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Tavan olupta yuzde 5 e düşen pazartesi tavandan 3 e düşen ender kagıtlar dan kıtleyememe sorunu var baska kagıtlar tavan yapmaktan artık bıktı 10 tavan 20 tavan giden var yukarıda dedim bunun spegı can yakmadan goturmuyor yarın İcin tahminim eksi 1_2 ler cuma tekrar hareket
    endeks son anda eksiye döndü dostum..o yüzden de panik oluştu....hızlıca ve hacimsiz düştüğümüz kısmı bu gün yine hızlıca doldurmasını bekliyorum...tabi endekste de bir sıkıntı olmaz ise ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. berkosan geçmişte dolar bazında 4 dolarlık bir değeri görmüş...bu gün aynı değeri görecek olsa ??124 tl olur...bakalım berkosanın tahta yapıcısı dolar bazlı mı takılır yoksa tl bazlı mı ??

peki hangisi daha mantıklı olur ?? cirosunun yüzde 75 i yurtdışı kaynaklı olması ,hammaddesini dolar bazında alıp yine dolar bazında satması , yurtdışında iki tane fabrikasının olması gibi faktörler dolar bazında hareket etmesini sağlayabilir...yani bir yandan da güçlü bir ihtimal var...geçen gün sanfm ile karşılaştırmış idik...sanfm un finansalları ve karı berkosan kadar olmamasına rağmen 64 tl de olduğunu görmüştük...bu yapısı ile bu karlılığı ile tahta yapıcımız ben berkosanı dolar zirvesine çıkaracam dese !!! inanıyorum ki kimseden bir ses çıkmayacaktır...herkes bunu normal görebilecektir...

bakalım tahta yapıcımız nasıl bir yol haritası belirleyecek ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. dolar bazlı teknik grafiği paylaşacak bir dostumuz olursa seviniriz...biraz da uzaktan teknik gözüyle bakalım da az çok önümüzü görelim...

Sayfa 531/644 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •