Sayfa 648/648 İlkİlk ... 148548598638646647648
Arama sonucu : 5183 madde; 5,177 - 5,183 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Agresif dua et de şu anda PC başında değilim...telefondan yazamıyorum...sen pazartesiyi bekle...seninle burada bayağı eglenecegiz...buranın bu hale gelmesine sayın moderatör çanak tutuyor..amacı sadece buradaki huzuru bozmak olan birinin yazılarını silip de kendisini yasaklamamak neye hizmet eder ?? Ne yazık ki sadece forumun kirlenmesine hizmet eder ..
    malesef sayın üstad formu kirletiyorlar .yapacak bişey yok ..takma kafana ..saygılar

2. Su sirketin son güne kadar bilanco göndermemesi tam anlamıyla rezaletten baska bir sey degil.

3. Sayın yöneticiler scumtex olayındaki başarısızlığınız son olarak bilançonun bu kadar geciktirilmesi yatırımcıların gerektiği gibi bilgilendirilmesi güveninizi ve itibarinizi telafisi mümkün olmayacak şekilde zedelemistir acaba top yolun istifa etmeyi dusunmuyormusunuz

4. Bu satıs bilanco ayak sesi degildir umarım. Tıpkı scumtex’te oldugu gibi bankoff yine satıs yönünde. Dua edelim ki bilanco öncesi silkeleme olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Bu satıs bilanco ayak sesi degildir umarım. Tıpkı scumtex’te oldugu gibi bankoff yine satıs yönünde. Dua edelim ki bilanco öncesi silkeleme olsun.
    tahtayı izleyen gözler kötü bilanço gelecek diyor...ama ben şahsen olası bir kötü bilançoyu da göze alıyorum...tutmaya devam edeceğim..başkası beni ilgilendirmez....mantık olarak baktığımda ise bu küçük hisse güzel karlar yapmalı diyor...çok emek verdim bu hisseye...iyi günde de kötü günde de berkosan ile devam...terk etmek yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. tabi siz bana bakmayın dostlar....benim yorumlarım herhangi bir tavsiye içermiyor...sizler bildiğiniz gibi yapın...ben nasıl olsa borsada çok darbe yemeye de çok kazanmaya da alışmış biriyim...bu tür forumlarda çok anlattım , geçmişte iki tane kendimce koca sermayeyi hiç etmiş biriyim... borsanın feleğinden geçmiş biriyim..bu tür şeylere alışkınım...bakalım bilanço nasıl gelecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. tabi borsanın rekorlar kırdığı son üç ayda kazanamamak oldukça moral bozucu...ama diğer yan tahtalara da baktığımızda durum berkodan farklı değil....yani bizim gibi hisse çok...ama istenirse bankalarda veya bist 30-50 hisselerinde kazanılabilirdi...ama ben borsa hayatım boyunca hep bist 30-50 hisseleri dışındaki hisselerde kazandım..geçmişte bir kaç defa bist 30-50 hissesi almış isem de pişman olmuşumdur..o yüzden de onlarda kolay kolay pozisyon almak istemiyorum...umarım amacıma ulaşırım...ALLAH yüzümü kara çıkarmasın...bir çok dostuma ve akrabama da bu hisseden aldırmışım...çoğu sefer de onları düşünüyorum...yapacak bir şey yok..beklemeye devam..kaderimize razı olarak...

Sayfa 648/648 İlkİlk ... 148548598638646647648

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •