Sayfa 657/657 İlkİlk ... 157557607647655656657
Arama sonucu : 5251 madde; 5,249 - 5,251 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dostum gedza da 3 aylık vuk göndermiş..
    2023/3 19,5 milyon..
    2024/3 VUK 27 milyon ..
    Yurtdışı iştirak de yok..
    bu enflasyon muhasebesi ortalığı çok karıştırdı...eğer sen de yurtdışı iştiraklerin karı son gelen ilk çeyreği olan 18 milyona dahil değil diyorsan umarım öyledir...o taktirde 25 milyon civarı ilk çeyrek karı gelebilir...bu kar gelirse ?? berkoyu kimse tutamaz...en zayıf dönemde ve en zayıf çeyreğinde bu karı getirebilecek bir berko tahminlerime göre yıl sonuna kadar 150 milyon civarı kar getirebilir...bu ihtimali çok sevdim...o yüzden de konsolide bilançoyu merakla bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. gözlerimizin şu anda gördüğü fiyata uzmanlar şeytan diyor...çünkü fiyat yanıltıcı olabiliyor...önemli olan akıl ve mantığımızın gördüklerinin gerçekleşiyor olmasıdır...eğer gerçekleşiyorsa ?? (ki benim gördüklerim gerçekleştiğini gösteriyor ) o zaman da sorun yok....berko bu karları yolladığı sürece tutmaya devam...

bu bebek çok da uzun olmayan bir sürede koşmaya başladığında ne demek istediğimizi herkes görmüş olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Ben nasıl bir belaya bulaştım böyle. Anlamak mümkün değil.

Sayfa 657/657 İlkİlk ... 157557607647655656657

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •