Sayfa 642/642 İlkİlk ... 142542592632640641642
Arama sonucu : 5134 madde; 5,129 - 5,134 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    bak bak iyilik meleği modu açılmış yine he tamam kardeş piyasanın en iyisi sensin öyle san milletin gazına gelerek 3-4 tane harbi analizci var merak etme bu yazdığın hissleri dibinden verdiler senin hakkın neyki başkalarının üstünde helal etmiyorsun lan karar makamı mısın helal harama hüküm veriyorsun 47 den ekledim deyip seninle birlikte ekleyenlerin hakkı haramdır sana ben teknik bakmam diyorsanız ekranınızı kapatırsınız telegramda orda burda dolanmazsınız yazarsınız x'de alan alır boş boş konuşup kendinizi haklı çıkarmayın sende kazançkapısıda dört dörtlük değilsiniz herkes biliyor kimin ne mal olduığunu
    çakal ben kendi hakkımdan söz ediyorum...senin hakkından değil...dört dörtlük olduğunu iddia eden kim ?? satmış isen yolun açık olsun burada fazla gürültü yapmana gerek yok...yok elinde hissen var ise de adam gibi otur yerine...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Keko kardeş biz seni biliyoruz. Diğer arkadaşların ne dediğinin önemi yok. Sayende gesan ve atatp de iyi kazandım. Burada zarardayım fakat kâra geçeceğim adım gibi eminim. Biraz sabır zorluyor bu hisse hepsi bu. Kal sağlıcakla.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çakal ben kendi hakkımdan söz ediyorum...senin hakkından değil...dört dörtlük olduğunu iddia eden kim ?? satmış isen yolun açık olsun burada fazla gürültü yapmana gerek yok...yok elinde hissen var ise de adam gibi otur yerine...
    alemin çakalı kim herkes gördü atatp grubundan merak etme keko adın gibi kekosun yol yürüdüğün kazançkapısının da ne mal olduğunu notunuzu herkes verdi merak etme gürültümüz zorunuza gidiyor çünkü haklıyız adamlıktan en son bahsedecek kişiler sizlersiniz kes sesini otur yerine malını aldıysan milletin alıp sattığı zzoruna gitmesin senin ne hakkın var bizim üzerimizde ki kendi kendine rolleniyorsun lan çakma temel analizci çok şükür sizleri cebinden çıkaracak 30 yıldır bu piyasada işlem yapan temel ve teknikçi hocalarımız var sen o olmayan kafanı yorma

4.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    alemin çakalı kim herkes gördü atatp grubundan merak etme keko adın gibi kekosun yol yürüdüğün kazançkapısının da ne mal olduğunu notunuzu herkes verdi merak etme gürültümüz zorunuza gidiyor çünkü haklıyız adamlıktan en son bahsedecek kişiler sizlersiniz kes sesini otur yerine malını aldıysan milletin alıp sattığı zzoruna gitmesin senin ne hakkın var bizim üzerimizde ki kendi kendine rolleniyorsun lan çakma temel analizci çok şükür sizleri cebinden çıkaracak 30 yıldır bu piyasada işlem yapan temel ve teknikçi hocalarımız var sen o olmayan kafanı yorma
    işlem yapan ustalarının eteklerine yapış...kekonun olduğu yerde ne arıyorsun çakal yatırımcı... benim senin üzerinde hakkım var mı ?? var diyorsan işte o hakkı helal etmiyorum...eğer yok diyorsan kendi yoluna git....illa ki hakkım sende var demiyorum...atatp şu anda 145 te....benim satışım 123 tür...benden daha pahalıya satabiliyorsun şu anda...o halde lafı ne evirip çeviriyorsun...yürü git üstadlarının yanına...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. agresifyatırımcı aynı nikin gibi sin sağa sola saldırıyosun bravo sana ...amacın maksadın ne .git başka yerlerde oyalan sayfayı kirletme .KEKO usta yı tanıyanları etkileymezsin ...boşuna uğraşma .faydalı bilgilerin varsa yaz faydalanalım ,yoksa boş boş konuşupta herkesi germe

6. Keko dostum lütfen sizi tahrik eden yazılara cevap vermeyin. Biz seni iyi tanıdığımızı düşünüyoruz. Senin manevi dünyan bizide, seni eleştirenleride ilgilendirmez. Kimse inanıyor yada inanmıyor diye kimseyi yargılayamaz. İnsanların kalbini sadece Allah bilir. Kimsede senin bu inancından dolayı ikna oluyor değil. Sen ateist biride olabilirsin, o senin özelin. Seni takip eden herkes kazandı. Şu an zararda olduğumuz kağıtlar varsada bu önceki ucuzdan aldığımız kağıtları oldukça güzel karlarla satıp, yeniden maliyetlendiğimizde yüksek maliyet olduğundan dolayı zarardayız. Yoksa totalde çok güzel karlar yaptık Allah razı olsun senden.
    Seni ve sevgili kazançkapısını tahrik eden arkadaşların bilgisinden şüphem yok, ancak birden ortaya çıkıp topiği karıştırmaya çalışmalarının muhtemelen bir amacı var. Sizleri itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Sen ve kazançkapısı dostlarım, lütfen tahrikkar yazılara cevap yazmayın, yok sayın o yazıları, okumayın. Üzülmeyinde, sizin iyi niyetinizi hepimiz biliyoruz.

Sayfa 642/642 İlkİlk ... 142542592632640641642

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •