Sayfa 639/639 İlkİlk ... 139539589629637638639
Arama sonucu : 5106 madde; 5,105 - 5,106 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çok şey yazmışsın ama boş yazmışsın..benim hakkımda konuşurken benden alıntı yaparak konuş demiştim...ama tamamen Zana dayalı ve senaryoya dayalı konusmussun...ben bu yıl çok şükür 700 bin TL zekat verdim ...bir akd mi alamıyorum... ben yatırım anlayisimda kişilerin önemi yok ..kim almış kim satmış..kademelerde ne kadar mal var ?? Beni ilgilendirmez...ben bu şekilde hayalinin bile alamayacağı kadar kazandım..
    Diğer yazıların boş olmuş...cevap verecek bir şey göremiyorum...
    gerçekleri yazdım kekocan zoruna gitmesin banane lan senin zekatından konuyu niye oraya çekiyorsun hee dur müslümanız değil mi ? ya bende tosunum 20m porftöy var belki sende çoktur ama burada para ile adam olunamayacağının kanıtısınız hemen konuları zekata paraya getirdin bak kaliteni ortaya koydun işte kalite tesadüf değildir ne kadar para kazanırsan kaazan adam olamayacaksınız o üzerinizde ki varoşluğu atamayacaksınız çağğırmadı mı kazançkapısı kardeşin atatp de paralı arkadaşları çıksın delikanlı gibi konuşsun gelelim yatırım konusuna yatırımcı adam telegrama gelmez ekran kapatır parasına bakar git tuncay turşucunun bugün yazdıklarını okuda piyasada nasıl yatırımcı olunur öğrenin bu platformda x'de 3-5 kişi sizi takip edip bilgisiz olduğu için siz ne alırsanız onu alıyor diye kendinizi kaf dağında görmeyin bomboş kalitesiz bir ahlakınız var daha sizinle çok oynacağız kafanızı yormayın

2. Ben ky dan gelmeyim...iki sermayemi geçmişte kayıp etmiş biriyim..ky nin olduğu her yer benim için değerlidir..telegram da twiter da hisse net de benim için değerlidir..kimseyi zayıflığından dolayı hor gormem..çünkü benim geldiğim yollar onlar...ben onların duaları ile ayaktayım...çok şükür elimi taşa atsam altın oluyor...

Sayfa 639/639 İlkİlk ... 139539589629637638639

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •