Sayfa 644/644 İlkİlk ... 144544594634642643644
Arama sonucu : 5148 madde; 5,145 - 5,148 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Toplayın toplayın iyi imkan verdi. 40 altı süperdi.

2.  Alıntı Originally Posted by AzKa Yazıyı Oku
    Hocam 50 li rakamları özledik. Önümüzdeki hafta kavuşmak dileğiyle.
    Gerçekten de öyle...artık 50-56 lar bize tatlı bir anı gibi oldu.... öyle uyuza bağladı ki.....bilanço güzel gelirse inşALLAH 70 lere de 100 lere de alıştırır bizi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Gerçekten de öyle...artık 50-56 lar bize tatlı bir anı gibi oldu.... öyle uyuza bağladı ki.....bilanço güzel gelirse inşALLAH 70 lere de 100 lere de alıştırır bizi...
    Geçte olsa geldik bakalım keko abi..
    Kader atatp deki gibi kesiştirdi yolumuzu hayırlısı olsun bakalım Selamlar sevgiler

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Geçte olsa geldik bakalım keko abi..
    Kader atatp deki gibi kesiştirdi yolumuzu hayırlısı olsun bakalım Selamlar sevgiler
    hayırlı uğurlu olsun dostum..sanırım atatp den güzel kazandınız...berkosandan da çok umutluyum...baskı bu aralar çok fazla...bilançoyu bekliyoruz...bilanço kötü gelecek izlenimi veriyorlar..ama kötü de gelse iyi de gelse ben bu hissede kalmaya devam edeceğim..gerisi de nasiptir diyorum...çok emek verdim bu hisseye tam anlamı ile semeresini almadan gitmeye niyetim yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 644/644 İlkİlk ... 144544594634642643644

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •