Sayfa 64/157 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. başvurular Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresi ve cağlıyandaki adliye 1. icra dairesi 1.içra dairesi 51.70 tl harç alıyor bilğinize .Avatarı bjktr bjktr

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bu telefon chp gaziantep milletvekilinin sekreterliği
    şimdi aradım serap hanımla görüştüm
    not aldılar vekilimize iletecekler
    tüm mağdur arkadaşlarda ararsa daha etkili olur
    nekadar kişi vardır dedi en aşa 10000 dedim attım gerçek rakam bize verilmez mkk.alınabilir dedim
    Teşekkürle dile getirdiğiniz için yarın bende arayacağım

3. Boşa yazıp durmayın 2030 yılında gelin o zaman belli olur tabi o zamana kadar kim öle kim kala

4. 09 Ocak 2018 - 12:37 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Bank Asya'nın A Grubu paylarına sahip 68 kişiden yakalanan 39 kişi tutuklanma talebiyle mahkemeye gönderildi

sizin yazınız çok dolu maşallah.
    bir çaba göstermiyorsun bari milletin moralini bozma

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Boşa yazıp durmayın 2030 yılında gelin o zaman belli olur tabi o zamana kadar kim öle kim kala
    sizin yazınız çok dolu maşallah feyz aldık.
    bir çaba göstermiyorsun bari milletin moralinibozma

7.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    başvurular Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan İflas İdaresi ve cağlıyandaki adliye 1. icra dairesi 1.içra dairesi 51.70 tl harç alıyor bilğinize .Avatarı bjktr bjktr
    Sayın alicingifeli ben okuduğumu yanlış mı anlıyorum.'' Hisse senedi sahiplerinin durumu ile ilgili ayrıca duyuru yapılacaktır.'' diyor. Merak ettiğin yada bilgi almak istediğin bir şey varsa dilekçe ile başvuru yapılabilir deniyor açıklamada. Uzun lafın kısası icra dairelerine boş yere harç yatırıp dilekçe kalabalığı yapmamak lazım diye düşünüyorum. Kimsenin elinde canlı hisse senedi yok hepsi kayıtlı ve yatırım hesaplarında gözüküyor.

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Boşa yazıp durmayın 2030 yılında gelin o zaman belli olur tabi o zamana kadar kim öle kim kala
    müdür sende benim gibi baya mağdur olmuşsun (ATAÇ, GENYH, GENPWR, ASYAB) her yerde yazıyon ALLAH KURTARSIN kardeşim..

Sayfa 64/157 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •