Sayfa 154/312 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. 25 bin daha satmış TEB. Hisse satarak halka arzı artırıyorlarmış. Spekülatif hareketleri önlemek için halka arzını arttırıyorlarmış öyle söyledi yatırım ilişkileri .. Ytd

2. TEB Ditaş, Mipaz, Celha, Dgzte satışı yapmış... Ytd

3. nasıl yani. vaktinde yukarılardan halka arz edilip sabırla yıllarca aşağıdan toplanan hisseler değilmiymiş.o hisseler zaten halka arz oranı içindeki ama patronun geri topladığı hisseler olması lazım.yoksaresmi izin almadan kafalarına göre halka arz oranını yükseltemezler.diye biliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Vrd Yazıyı Oku
    25 bin daha satmış TEB. Hisse satarak halka arzı artırıyorlarmış. Spekülatif hareketleri önlemek için halka arzını arttırıyorlarmış öyle söyledi yatırım ilişkileri .. Ytd
    dohol yatırımcı ilişklilerinimi arardın kardeşim

5. Hem Ditaş hemde dohol aradım

6.  Alıntı Originally Posted by Vrd Yazıyı Oku
    Hem Ditaş hemde dohol aradım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. DITAS - Ditaş Doğan

İki yatırımcı ilişkileri de aynı şeyi söyledi. Hisselerin halka arz oranları azmış. Spekülatif hareketler ile hisse çok hızlı çıkışlar inişler olduğunu, hissenin daha stabil olması için artı hissenin gerçek değerini bulmaları için küçük küçük satışlar yapılmasını yönetim istemiş. Geçen senede ve hisse yukardayken neden yapılmadığını sordum o zaman başka CEO varmış yeni CEO nun fikriymiş. İki yatırımcı ilişkileri de bunları söyledi. Ytd.

8. herkes dohol yatırımcı ilşkşlerini arayıp şikayet etsin sonuçta küçük yatırımcıyı madur ediyorlar.gerekirse spk ya şikayet edip maduriyetimizi bildirelim.yaptıkları tamamen yasal ama yatırımcısının rahatsız olduğunu hissetsinler en azından.

Sayfa 154/312 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •