Sayfa 11/532 ÝlkÝlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 81 - 88 arasý.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Doce yine 6000 atmýþ yatýrým 12 bin cekmiþ garanti 16 bin sonuc kagýt gitmiyor cep to cep yapýyorlar sanki bekleriz vaktimiz cok

2. 29 martta þirketin genel kurul toplantýsý var.
    Gündem maddelerinden birisi: Þirket Esas Sözleþmesi çerçevesinde, Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasasý Kanunu, Sermaye Piyasasý Mevzuatý ve ilgili mevzuatýn izin verdiði tutara kadar kar payý avansý verilmesi ile zaman ve koþullarýnýn tespiti ile ilgili olarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi hususunun görüþülmesi ve onaya sunulmasý.
    Þirket 2015'te kar payý avansý daðýtmýþtý.Önümüzdeki dönemde bunu tekrar yapacaðýný düþünüyorum.

3.  Alýntý Originally Posted by Bist 100 Yazýyý Oku
    29 martta þirketin genel kurul toplantýsý var.
    Gündem maddelerinden birisi: Þirket Esas Sözleþmesi çerçevesinde, Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasasý Kanunu, Sermaye Piyasasý Mevzuatý ve ilgili mevzuatýn izin verdiði tutara kadar kar payý avansý verilmesi ile zaman ve koþullarýnýn tespiti ile ilgili olarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi hususunun görüþülmesi ve onaya sunulmasý.
    Þirket 2015'te kar payý avansý daðýtmýþtý.Önümüzdeki dönemde bunu tekrar yapacaðýný düþünüyorum.
    bence hisse ihracý ile ilgili madde var o hepsinden önemli 2007 yýlýnda deuchebanka 4 dolar bedelle hisse ihracý yapmýþlardý bu satýþ opsiyonluydu ve sanýrým 4 dolar+faiziyle ihraç ettikleri 22 milyon lotu geri aldýlar.O dönemde hisse 6.30 civarlarýný görmüþtü dolarda tahminen 1550 tl civarýydý

4. Yapýkredi 7000 bin doce 2400 satmýþ ne kagýt sermaye kadar kar yap 2.85 te dolan su galip gelse bizim tahtaya bari adam indiriyor bindiriyor rus ruleti gibi biþey diyen de yok vakfn de 2 gün sattý sonra brüt geldi ilginç bizim borsa

5.  Alýntý Originally Posted by leon-kýng Yazýyý Oku
    Yapýkredi 7000 bin doce 2400 satmýþ ne kagýt sermaye kadar kar yap 2.85 te dolan su galip gelse bizim tahtaya bari adam indiriyor bindiriyor rus ruleti gibi biþey diyen de yok vakfn de 2 gün sattý sonra brüt geldi ilginç bizim borsa
    Takaslardan ziyade teknik ve temel analize bakmak gerekir.Çünkü takaslar yanýltýcý olabilir.Örnek bakýnýz býyýklý yabancýlar.Yabancý aracý kurum üzerinden alým satým yapan Türklere verilen isim.Neden böyle yapýyorlar kaðýtta yabancý alým yapýyor süsü vermek için.Takaslarda her türlü posta bürünür bu kurtlar.
    Teknik analize göre DGZTE yükseliþ kanalý içinde hareket ediyor.Devamýný merak ediyorsanýz twitterde DGZTE diye arama yapýn karþýnýza çýkar.
    Yatýrým tavsiyesi deðildir.

29 mart genel kurul öncesinde spekler harekete geçebilir desekte,,en önemli beklenti,,referandum öncesinde medyaya alacaðý reklam gelirleri olur.Zira,her seçim öncesinde medyaya bir hareket çektiriyorlar.
    Daha 88 milyon kar ýn karþýlýðýný vermedi bile.

7. 25 yýldýr borsa oynarým bu bilanço ile buralarda duran baþka bir hisse görmedim...olacak iþ deðil...

Alýntý Originally Posted by bayraklý Yazýyý Oku
    25 yýldýr borsa oynarým bu bilanço ile buralarda duran baþka bir hisse görmedim...olacak iþ deðil...
    var var,,trgyo da mikrop.zýrnýk koklatmýyor.

Sayfa 11/532 ÝlkÝlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •