PDA

View Full Version : Bankasya ile çalışmak isteyenler, eklediğim resme iyi bakın ve tekrar düşünün...

canpolat
28-01-2010, 11:34
http://img64.imageshack.us/img64/6489/asya.jpg (http://img64.imageshack.us/i/asya.jpg/)

Dikkat edin!! Bu hatayı çok sık alıyorsunuz... Özellikle borsanın çok hareketli olduğu zamanlarda işlem yapamıyorsunuz:notr:
Ben artık dayanamayıp bırakıyorum..

asityanığı
28-01-2010, 11:43
neden acaba ne gibi bir menfaatleri olabilir bu işten ?

bayay
28-01-2010, 11:47
borsacı adam niye yavaş işlem yapan bankadan alım satım yapsınki . bir sürü çok iyi çalışan aracı kurum varken.

canpolat
28-01-2010, 12:13
Borsa işlerinde daha çok yeniyim.Aracı kurumlar en iyisi tabiki.Ancak bankanın avantajlarıda var tabi.Bu bankada eft havale bedava.Hesap işletim, kredi kartı ücreti yok.Bankacılık işlemleri iyi olduğu için kullanıyorum.Paramı istediğim zaman gidip çekiyorum, faturalar vs ödeme yapıyorum.. Aracı kurumdaki gibi telefon açıp eft ile para isteme derdi yok.Bu nedenle ,birde yatırım hesabı açtırayım dedim.Ama borsa işini beceremiyorlar.Çok kritik zamanlarda bu hatayı aldığım oldu.. Mecburen başka bir yerle çalışmak zorundayım...
Zaten komisyon oranıda diğerlerine nazaran fazlaymış..( Yeni öğrendim)Finansonline % 0,1 Bankasya % 0,2 finansa geçmeyidüşünüyorum...

KUŞULU
28-01-2010, 12:14
aynı sorunu bende yaşıyorum sık sık bugün yine oldu ve hala işlem yapamıyorum :grrr:

abadile
28-01-2010, 12:16
olabilir bazen ykb de oluyor ama sürekli birsıkınt varsa olmaz tabi

canpolat
28-01-2010, 12:19
Evt şu anda işlem yapamıyorum.Çıldırmak üzereyim...

KUŞULU
28-01-2010, 12:27
bende garantiye geçicem orda da var hesabım nasıl olsa

canpolat
28-01-2010, 12:27
Birkaç gün önceki büyük düşüştede sistem kitlenmişti.Şimdiki çıkışta da kilitli , yaklaşık 2 saattir işlem yapamıyorum... Şu hisselerimi bi satsam bidaha arkama bile bakmam...:aww:

KUŞULU
28-01-2010, 12:30
tam da kritik dönemlere girdik zamanlama kötü oldu

Jantrader
28-01-2010, 12:35
Direkt BMD den hesap açtırın sizde, bankalar daytrader lar için hiç uygun değil hem sistem hem komisyon gereği...Bankanın güzelliği tüm hesapları tek platformda barındırması...Bankasyanın güzelliği ise hesap işletim ücreti, yıllık harç, kredi kartı yıllık bilmemnesi gibi şeylerin olmaması, ayrıca eft de bildiğim kadarıyla bedava...Adı üstünde BANKA, Siz sık işlem yapacaksanız aracı kurumlara geçin...ama uzun vade için banka daha bile iyi olabilir...

KUŞULU
28-01-2010, 12:39
ok..............

Cezve
03-02-2010, 00:32
Ben akbank ile çalışıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım...Ayrıca komisyon oranı da,oluşturduğunuz işlem hacmine göre binde 1 bile olabiliyor...:)

canpolat
10-02-2010, 11:35
Başka aracı kurumdan hesabımı hala açtıramadım.Sağolsun bankasya borsadan bezdirdi beni.(hata bende)
Son 3 gündür sabah açılışta 1 saat akşamda kapanışta son yarım saat kesinlikle işlem yapamıyorsunuz...
Yeni aracı kuruma geçene kadar işlem yapmıyorum artık...

mitoci
05-03-2010, 22:57
Ben akbank ile çalışıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım...Ayrıca komisyon oranı da,oluşturduğunuz işlem hacmine göre binde 1 bile olabiliyor...:)

Hocam birde hesabınızı kontrol etseniz diyorum Akbank tam iki yıldır,yatırım hesabı işletim ücreti adı altında hesabımdan 40 TL kesinti yapıyormuş yeni fark ettim. Yatırım hesabı işlemlerinden işlem başına komisyon alınıyor zaten. Şimdide hesap işletim ücreti çıkarmışlar. Hisse alım satımda miktara göre belli yüzde oranı üzerinden komisyon almalarına rağmen birde hesap işletim ücretini zorla ve habersiz, kesiyorlar.
Hesap işletim ücretini kabul etmedigimi bildirdim bana şikayet edin dediler şikayet formunu kabul etmemek için lütfen dahili numaranızı yazın diye birde engel koymuşlar.....her şekilde yazıyorum ama sistem kabul etmiyor.... Ciddi ciddi değiştirmeyi düşünüyorum Akbankı...Düşünsenize bizim gibi ne kadar yatırımcının oldugunu.... Banka başka türlü nasıl sayacak bizleri degilmi hocam... Benim durumumda olanların yazmasını bekliyorum

selamlar saygılar...

torukmaktu
28-03-2010, 04:46
Hocam birde hesabınızı kontrol etseniz diyorum Akbank tam iki yıldır,yatırım hesabı işletim ücreti adı altında hesabımdan 40 TL kesinti yapıyormuş yeni fark ettim. Yatırım hesabı işlemlerinden işlem başına komisyon alınıyor zaten. Şimdide hesap işletim ücreti çıkarmışlar. Hisse alım satımda miktara göre belli yüzde oranı üzerinden komisyon almalarına rağmen birde hesap işletim ücretini zorla ve habersiz, kesiyorlar.
Hesap işletim ücretini kabul etmedigimi bildirdim bana şikayet edin dediler şikayet formunu kabul etmemek için lütfen dahili numaranızı yazın diye birde engel koymuşlar.....her şekilde yazıyorum ama sistem kabul etmiyor.... Ciddi ciddi değiştirmeyi düşünüyorum Akbankı...Düşünsenize bizim gibi ne kadar yatırımcının oldugunu.... Banka başka türlü nasıl sayacak bizleri degilmi hocam... Benim durumumda olanların yazmasını bekliyorum

selamlar saygılar...

kısa vadeli akbank hissesi alalım o zaman bu zekayla iyi kar yazarlar :he:

tabii kısa vadeli olur o başka:he: