Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bankasya ile çalışmak isteyenler, eklediğim resme iyi bakın ve tekrar düşünün...

Angry Bankasya ile çalışmak isteyenler, eklediğim resme iyi bakın ve tekrar düşünün...

Dikkat edin!! Bu hatayı çok sık alıyorsunuz... Özellikle borsanın çok hareketli olduğu zamanlarda işlem yapamıyorsunuz
    Ben artık dayanamayıp bırakıyorum..

Esas

neden acaba ne gibi bir menfaatleri olabilir bu işten ?

Esas

borsacı adam niye yavaş işlem yapan bankadan alım satım yapsınki . bir sürü çok iyi çalışan aracı kurum varken.

Esas

Borsa işlerinde daha çok yeniyim.Aracı kurumlar en iyisi tabiki.Ancak bankanın avantajlarıda var tabi.Bu bankada eft havale bedava.Hesap işletim, kredi kartı ücreti yok.Bankacılık işlemleri iyi olduğu için kullanıyorum.Paramı istediğim zaman gidip çekiyorum, faturalar vs ödeme yapıyorum.. Aracı kurumdaki gibi telefon açıp eft ile para isteme derdi yok.Bu nedenle ,birde yatırım hesabı açtırayım dedim.Ama borsa işini beceremiyorlar.Çok kritik zamanlarda bu hatayı aldığım oldu.. Mecburen başka bir yerle çalışmak zorundayım...
    Zaten komisyon oranıda diğerlerine nazaran fazlaymış..( Yeni öğrendim)Finansonline % 0,1 Bankasya % 0,2 finansa geçmeyidüşünüyorum...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    203

Esas

aynı sorunu bende yaşıyorum sık sık bugün yine oldu ve hala işlem yapamıyorum

Esas

olabilir bazen ykb de oluyor ama sürekli birsıkınt varsa olmaz tabi

Esas

Evt şu anda işlem yapamıyorum.Çıldırmak üzereyim...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    203

Esas

bende garantiye geçicem orda da var hesabım nasıl olsa

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız